משלוחים לכל הארץ!
שיטות שילוח ברמה הגבוהה ביותר ובתשלום מינימלי
חדש! משלוחים לאותו יום בגוש דן
פרטים נוספים בטלפון 03-6394959
אקטיטיוב (Actitube) - לא במקרה זה פילטר הפחם הנמכר בעולם
מאות שעות מחקר, שנים של פיתוח וסוף כל סוף מציגות המעבדות הגרמניות של Actitube את הבשורה החדשה למעשנים הבריאותיים: פילטר פחם שמסנן את הרעלנים המזיקים אבל לא את ה-THC בחומר ומאפשר שימוש רב פעמי. לא במקרה זה פילטר הפחם הנמכר ביותר בעולם, בדקנו!

כבר הרבה שנים שאנו מחפשים את הפתרון איך אפשר לעשן בלי לפגוע בריאות שלנו. מעבדות המחקר המתקדמות של Actutibe הגרמנית עוסקות בסוגיה הזאת כבר מאז שנות ה-90 המוקדמות. אז ברגע אחד גילה הציבור כי הסיגריות החברותיות אינן אלא האויב מספר אחד של הציבור, וסמכו על הגרמנים שמחזיקים בתרבות בריאות הגוף המפוארת, שימצאו גם לזה פתרון. אז החוקרים הטובים ביותר גוייסו, תקציבי ענק הופנו למעבדות והיום, בדיוק ברגע הנכון, הם סוף כול סוף מצדיקים את ההשקעה. 

פילטר פחם אקטיטיוב actitube

פחם פעיל בשירות הרפואה והתחזוקה

תופתעו לגלות כי השימוש בפחם פעיל נפוץ בתחומים רבים – אפילו בבית שלכם. תמצאו אותו במסנני אוויר ומים, בו הוא מסייע לספוח חומרים מזיקים ולטהר ריחות חזקים. גם עולם הרפואה מנצל את יתרונותיו של הפחם הפעיל, שהוכח כיעיל בהלבנת שיניים, טיפול במצבי הרעלה ובעיות עיכול וזה עוד לפני מה שהוא יודע לעשות לעור הפנים בתעשיית האנטי-אייג'ינג. עכשיו הוא מגיע גם לסצנת העישון ומגלה לנו שאפשר לשמור על הטבק או הג'ויינט אבל ליהנות מחוויית עישון הרבה יותר בריאה. 

ככה עובד פילטר פחם Actitube

פילטר פחם Actitube הוא לא במקרה הפילטר פחם הנמכר ביותר בעולם. הוא מצליח איפה שמשאפי ניקוטין והסיגריות החשמליות נכשלו. היכולת לסנן את החומרים הרעלנים ולשמור על מיצוי של THC הפך לגולת הכותרת בסצנת מעשני הקנאביס, אך פילטר הפחם הרב שימוש כובש בהדרגה גם את שוק מעשני הטבק, שמגלים כמה אפשר עוד לסנן ביחס לפילטרים ספוג רגילים. את הפילטר תזהו בזכות צורה גלילית כמו ספוג רגיל, אך הוא עשוי מקרטון קשיח ועמיד לחום. בתוך הפילטר ישנם חורים זערוריים בשני צדדיו, כך שניתן לעשן ולעבור דרכו בזמן העישון. בתוך הפילטר פחם מצויות כדוריות זעירות שעשויות מפחם פעיל, וזאת הבשורה הגדולה שמאפשרת ספיחת חומרים מזיקים בעת עישון של טבק או ג'ויינטים. בגלל החומרים הקשיחים פילטר פחם Actitube מאפשר לכם שימוש רב פעמים – עד 5 פעמים לפני שזורקים לפח. 


יתרונות שימוש בפילטר פחם

כדי לסכם את המהפכה נזכיר לכם שעישון עם פילטר פחם Actitube חוסך לכם במשאבים ומוסיף הרבה בריאות. בחוויית העישון כבר תרגישו את ההבדל, כאשר נכרת הקלה על תחושת הצריבה בגרון, בשאיפה נפלט עשן חלק ונקי יותר – פועל יוצר של סינון חלק ניכר מהרעלנים שנפלטים בזמן העישון וקשורים לתהליך הבערה של הטבק או התפרחת ולא דווקא לחוויית העישון הפעילה. בנוסף לכך תוכלו ליהנות משימוש רב פעמים, עד 5 פעמים לכל פילטר, שחוסך לא מעט משאבים ואם בקנאביס עניינכם, פילטר פחם שומר על מרכיב ה-THC (הרכיב הפעיל בקנאביס) ואינו פוגע בחוויית העישון. להשיג באריזות של 10 יח' או 50 יח' לבחירתכם. 
ActiTube פילטר פחם אקטיטיוב

השאר תגובה

שים לב: תגובות צריכות לעבור אישור בטרם פרסומן.