משלוחים לכל הארץ!
שיטות שילוח ברמה הגבוהה ביותר ובתשלום מינימלי
חדש! משלוחים לאותו יום בגוש דן
פרטים נוספים בטלפון 03-6394959
המדריך המלא למי שלא יודע איך לנקות וופורייזר
אל תגידו שלא אמרנו לכם: מכשיר אידוי הוא מכשיר רגיש, ואם ערכת הניקוי שלכם נשארת בקופסה אתם הורסים את המכשיר וחבל. לפניכם המדריך המלא, שילמד אתכם איך לשמור על הסוללה בעצימות מקסימלית ואיך לנקות וופורייזר בלי לפגוע במרכיבים הרגישים: ניקוי הרכיבים הפנימים, החלפת גומיות ומסננים וכל מה שחייבים להקפיד לפני השימוש הראשון

שומרים על סוללת הוופורייזר

הדבר הראשון שצריך להכניס לתודעה הוא שבוופורייזר שלכם יש סוללות ליתיום. אתם חייבים להטעין אותה במלואה אחרי השימוש הראשון ולכן אל תתפתו לנסות את המכשיר אלא המתינו כמה שצריך, בהתאם להוראות היצרן. בדרך כלל הסוללה מגיעה חצי מלאה, ולכן ההטענה הראשונית בודקת את הקיבולת המקסימאלית ואפילו קצת מעלה אותה לא תעשו את זה, במשך כל השימוש בהמשך לא תגיעו למקסימום פוטנציאל השימוש בסוללה וההפסד כולו שלכם. בהמשך מומלץ להקפיד על הטענות מחזוריות מדויקות, אל תטעינו סוללה חצי מלאה אלא רוקנו אותה לגמרי לפני הטעינה. השתמשו במטענים מקוריים בלבד ואם אתם מתלבטים איך להטען סוללה בוופורייזר עם סוללות 18560 השתמשו במטעני סוללות איכותיים או מקוריים בלבד, עדיף של היצרן. את הסוללות האלו תמיד עדיף לטעון עם מטען חיצוני איכות מאשר דרך חיבר טעינה דרך המכשיר עצמו. זה טיפ חשוב, למי שרוצה שהסוללה תחזיק זמן רב יותר. 

איך לנקות וופורייזר לפני שימוש ראשון

עכשיו מות לנסות את הגאדג'ט החדש שלכם. אבל רגע לפני שאתם מחממים חכו עוד כמה שניות. קודם כל בצעו טיהור של תא האידוי ומכלול השאיפה. עושים זאת על ידי הפעלה של המכשיר כשאין חומר בתוך תא האידוי ומעלים עד לטמפ' המקסימלית במשך כדקה. אחר כך כבו את המכשיר, פתחו את המכסה של תא האידוי ותנו לו להתקרר כמה שצריך. רוצים לעשות את זה כמו שצריך? חזרו על התהליך עד 5 פעמים כדי להיות בטוחים שהכחדתם את כל החלקיקים המיקרוניים שנשארו במכשיר מתהליך הייצור. נשמע טרחני מעט, אבל ישפר את תחושה הטעם והארומה של האדים ולכן מומלץ לדקדק.

איך מנקים וופורייזר שנראה מבריק?

אל תתנו למראה עיניים לבלבל אתכם. אחרי כל שימוש נשארים במכשיר שאריות של חומר שנדבקות ויוצרות שכבות שפוגעות בתפוקה של המכשיר. בתוך הקנאביס לבדו יש נוזל דביק שיידבק בתהליך האידוי או יישאר בתא האידוי וגם עלול להדבק לקשית השאיפה. זה נורמלי לגמרי ולכן פשוט צריך לשימוש על תחזוקה הולמת ולנקות את הרכיבים לאחר השימוש. אם קשה לכם עם הקונספט זכרו שאתם צריכים לאהוב את הוופורייזר שלכם, ורק עם הרבה השקעה הוא יביא אתכם למקומות מלאי אור ותודעה אוהבת.
אז איך מנקים וופורייזר? ראשית, הצטיידו באלכוהול לניקוי ולחיטוי בריכוז גבוה של אלכוהול (מעל 90%). חלקכם מכירים אותו בתור Isopropyl שנמכר כנוזל או בצורה של מגבונים ספוגים באריזה אטומה. ככה תוכלו לנקות את החלק החיצוני של המכשיר ואת קשית השאיפה במקרה של וופורייזר נייח. אם אתם יכולים לשלוף את קשית השאיפה או את כל הפיה, השרו אותה בכוס זכוכית עם אלכוהול במשך 20 דקות לפחות, שטפו וייבשו היטב. 
לחלקים היותר עדינים וקשים לניקוי אפשר להשתמש במקלות אוזניים ספוגים באלכוהול. זה יתאים לניקוי של תא האידוי והפינות שלו (אם איננו נשלף – אז עברו להטבעה באלכוהול למשך 20 דקות, שטיפה וייבוש), מסננים, ספיירים שונים מקרמיקה, זכוכית ומתכת וכל חלק אחר שבא במגע עם התפרחת.

כל כמה זמן צריך לנקות?

בהתאם לשימוש. אם אתם מעשנים הרבה לפחות פעם בשבוע עשו ניקיון יסודי למכשיר. אם לא, לפחות פעם בחודש, אחרת החומרים ידבקו לדפנות המרכיבים ויהיה קשה מאוד להיפטר מהם. בוופורייזרים ניידים, שהם עדינים יותר, מומלץ לנקות כל יום את המכשיר ואחת לשבוע לפרק את כל המרכיבים, להשרות באלכוהול ולהוסיף כמה נגיעות עם מקלות אוזניים לרכיבים עם פינות או כאלה שאינם נשלפים. 

ניקוי מסננים וגומיות במכשיר

אם אתם שואלים איך לנקות את מסנני הוופורייזר, שימו לב לרשתות הפלדה Screen דקיקות שמשות כמעין פילטר ליציאת מוצקים מתא האידוי. נקו אותם בהתאם לתדירות השימוש (אחת לכמה שימוש) כדי להבטיח טעם חלק ונעים. אבל מדי פעם החליפו את המסננים בחדשים ואם אתם יוצאים מהבית שימו בערכה כמה ספר, אם אין לכם אפשרות לנקות רשתית. מלוכלכת. במקרה של גומיות - Rubber Seal/Band, תמיד כדאי שיהיו כמה בספר בבית או בערכת היציאה. בניידים זו ממש מכה שחשוב לשים אליה לב. מרבית היצרניות מאפשרות לרכוש סט גומיות להחלפה ונצלו את ההצעה ההוגנת. גומיות נוטות להישחק וכשאנחנו מנקים אותן עם אלכוהול אנו גורמים לשחיקה של הגומייה, מה שיכול להביא לזליגת אדים, פגיעה בחוויית האידוי וקרעים ברגע הכי לא מתאים בעולם. כך לדוגמה, בדגם וופורייזר וולקנו דיגיטל Volcano Vaporizer הקלאסי, מומלץ לנקות אחת לשבוע בשימוש רצוף. 

השאר תגובה

שים לב: תגובות צריכות לעבור אישור בטרם פרסומן.