משלוחים לכל הארץ!
שיטות שילוח ברמה הגבוהה ביותר ובתשלום מינימלי
חדש! משלוחים לאותו יום בגוש דן
פרטים נוספים בטלפון 03-6394959
אז מי מסנן יותר טוב: פילטר פחם, קרטון או ספוג?
בעידן הפילטריזציה אין שום סיבה שנתפשר על פילטר זול שלא מספק את הסחורה. כדי לעשות לכם סדר יצאנו לבדוק מה הבשורות של הפילטרים החדשים, האם באמת שווה יותר לעבור אל פילטר פחם, מה היתרונות של פילטר קרטון ואם נשאר כבוד לפילטר ספוג העממי
שולחנה של האקדמיה דן ארוכות בסוגיה הפילטר, או שמה נאמר "סנן". בכל מקרה, מדובר בחיץ האחרון ביניכם לבין ערמה של עשן וחומרים מזיקים, שלא דווקא צריכים להגיע אל הריאות. היום, כשתרבות העישון כבר לא מתביישת להרים את כפפת הבריאות, עומדים לשירותנו חומרים וטכנולוגיות חדשות, המאפשרים ליהנות מסינון טוב יותר וגם שימוש פעמי בפילטר. 


מצדיעים למקטרת המים: הבאנג בראש הטבלה

לפני שאנו מתלבטים איזה פילטר יותר מתאים לכם, ראוי לציין כי שיטת העישון עם מקטרת מים היא הפתרון הבריאותי הטוב ביותר. כך אתם נפטרים מהרבה רעלנים שנפלטים כתוצאה מתהליך הבערה והטמפרטורה הנמוכה יחסית של המים, בהשוואה לחומר הבוער, ממסמסת את הרעלנים – שאינם מגיעים לריאות המשתמש. יש לזכור כי מידת הסינון תלויה בגודל מקטרת המים, גודל המכל ורמות הסינון המובנות. אבל תכלס: גם הבאנג הפשוט ביותר יסנן יותר רעלים מכל פילטר היי טק שנציג בהמשך. 

הונאת הקרטון – זה בכלל פילטר?

אחד הפילטרים הנמכרים ביותר כיום הם פילטרים מקרטון שמגיעים ביחד עם ניירות הגלגול. נכון, אנחנו רואים בכך פתרון מצוין לפילטר בג'וינט שלנו אבל השם קצת מטע. לא מדובר בפילטר, אלא בחתיכת קרטון מצופה ודחוסה, שאינה סופגת, עמידה יותר לחום ולכן פשוט מחזיקה מעמד רב יותר לפני שאנו שורפים את הג'ויינט כליל. האמת היא ברורה: לפילטר קרטון אין יכולת סינון כלל והיתרון היחידי, אם יש כזה, טמון בעובדה שכך תיהנו מכל החומר הפעיל בקנאביס ישר לריאות – ביחד עם אינסוף רעלנים הנוצרים כתוצאה מתהליך הבערה. אם אתם בכל זאת מתעקשים, רק לעישון קנאביס נקי. 

ספוגים עליכם: פילטר ספוג

למרות הדימוי העממי, פילטר ספוג דווקא עושה את העבודה. אם עברתם לגלגל טבק במקום לקנות סיגריות אתם כנראה מכירים את הסחורה. מדובר בפילטרים העשויים מחומר פלסטי מוקצף ורמת הסינון שלהם נקבעת בהתאם לצפיפות של החומר: צפיפות גבוהה יותר מעלה את הסינון של רעלנים וצפיפות נמוכה מאפשרת לשאוף יותר בקלות אך מסננת הרבה פחות. גם כשאתם קונים סיגריות אתם משתמשים בפילטר ספוג בתצורות, צפיפויות וגדלים שונים. בסיגריות הארוכות הפילטר יותר דק וצפוף מאשר הסיגריות הרגילות. עם זאת, במקרה ואתם מגלגלים ירוק, שימו לב שפילטר עם צפיפות גבוהה סופח גם כמות גבוהה מאוד של THC – החומר הפעיל בקנאביס, ולכן הוא מומלץ לשימוש בערבוב עם טבק. 

מהפכת הפחם: פילטר פחם מנצח

בין אם אתם מגלגלים טבק או ג'ויינטים, מהפכת הטבק היא הפתרון הבריאותי ביותר עבורכם. פילטר פחם Actitube נחשב כיום לפילטר המומלץ ביותר לשימוש. במראהו הוא דומה לפילטר ספוג, אך הוא עשוי מקרטון עמיד וחסין לחום, שמכיל מאות של כדוריות פחם פעיל. אידיאלי לשימוש עם קנאביס וטבק, בעל כושר ספיגה גבוהה במיוחד בזכות כדוריות הפחם שסופגות מאות רעלנים מזיקים בעוד שסופגות פחות THC בהשוואה לפילטר הספוג. פילטר פחם Actitube גם מאפשר שאיפה חלק ועשן נעים יותר ובנוסף הוא מתאים לשימוש רב פעמי בין 5-3 פעמים. שימו לב רק למשקל הכבד יותר של פילטר הפחם לעומת הספוג, שעלול להטות את הסיגריה המגולגלת החוצה או לתוך המאפרה ולכן מומלץ להתרגל להניח את הסיגריה בקצה.
פילטר פחם אקטיטיוב actitube

השאר תגובה

שים לב: תגובות צריכות לעבור אישור בטרם פרסומן.