משלוחים לכל הארץ!
שיטות שילוח ברמה הגבוהה ביותר ובתשלום מינימלי
חדש! משלוחים לאותו יום בגוש דן
פרטים נוספים בטלפון 03-6394959
השילוש הקדוש: תחליפי העישון המובילים ללא טבק
אם נמאס לכם לערבב את הסטלה בטבק או שאתם רוצים להפסיק לעשן ועדיין זקוקים לשמר את הרגל העישון, היום מציע השוק שפע של תחליפי טבק המשמשים כתחליפי עישון לכל דבר. לפניכם שלושת המותגים המובילים, שמציגים תערובות הרפואיות וטבעיות, שמעשירות את חוויית העישון, מעצימות את מיצוי הטבק ופותרות אתכם מהצורך לקסס

Real Leaf - תחליף טבק הפופולארי בעולם

Real Leaf נחשב כיום לתחליף הטבק הפופולארי ביותר בעולם, שכבר מאז 2012 מוכיח שאפשר לעשן קסס בלי לזהם את הגוף בעישון טבק. התערובת הזו נמכרת כבר שנים למטופלי קנאביס רפואי שמעדיפים לעשן את התפרחות ולמי שמעוניינים לוותר על הטבק והרעלנים שבצדו וליהנות מחוויית עישון בריאה יותר. התערובת עצמה מבוססת על צמחים, כולל עלי פטל אדום, עלי מרשמלו ומולין. היא אורגנית לחלוטין ומגיע גרוסה, כך שאין צורך לגזור או לקסס. מי שרוצה לשדרג את חוויית עישון קנאביס, מומלץ לבחור בתחליף דומה שמכיל גם מרכיבים מצמח הדמיאנה, המסייע לספיגת הקנאביס בגוף ומוסיף לטעום ולארומה בזמן השאיפה. להשיג כאן בשקיות אטומות במשקל 30 גרם. 

Wingman – מעצימים את ספיגת הקנאביס

המותג הבא, Wingman, הוא כחול-לבן לחלוטין, ומאחוריו עומדים צוות של חוקרים רפואיים שבמשך 3 שנים פיתחו תערובת המאפשרת למקסם את מיצוי החומר הפעיל בקנאביס ומעניקה את חוויית העישון העוצמתית ביותר. לא במקרה זכה המוצר לתשואות מצד מאקו וערוץ 10 לצד אתרים מובילים בעולם. הסוד של הפטנט מבוסס על לכידה של טרפנים – מולקולות זעירות המשמשות כחומרי טעם, ריח וצבע של אימא אדמה. הם נמצאים בכל פרי וירק ואחראים על עיצוב הארומה והניחוחות של הצמחים בטבע. בקנאביס יש אוצר של טרפנים, שעל הדרך גם מסייעים להתמודד עם דכאון, חרדה ודלקות. בתערובת של Wingman הוסיפו אותם באופן מלאכותי לתחליף העישון ובכך העצימו את חוויית העישון והגדילו את המיצוי של החומר הפעיל בקנאביס. כך אתם יכולים לעשן פחות קנאביס, ליהנות מהשפעה גדולה יותר וחוויה הרבה יותר נינוחה ועשירה. להשיג אצלנו בשלושה טעמים של סאטיבה, אינדיקה וארומה טבעית, בשקיות 20 עם תערובת גרוסה ואטומה או כסיגריות מגולגלות בחפיסה של 10 יחידות. 

Bigarette – הארומה עושה את ההבדל

מי שמעריך את חוויית עישון ישמח לגלות את תערובת Bigarette – תחליף העישון העשיר ביותר. ההעצמה של החוויה מושגת בזכות שילוב של מרכיבים דומיננטיים כמו מנטה, אלוורה, ריחן הודי, עלי דפנה, קינמון הודי ועוד כמה צמחים ותבלינים, כמו אשווגנדה, אדג'ווין, שוש, צרי לימון, אמיתה קיצית, זעפרן, עלי הובנה - שישנו את כל מה שאתם יודעים על ארומה מעושנת ויעלו סימני שאלה כבדים למה הסתפקתם עד היום בטבק רגיל (ואל תשכחו לבדוק את תערובת הפיתוי עם מעשני ציפורן) תערובת Bigarette מומלצת גם למי שרוצה להיגמל מעישון טבק, מי שמחפשים במה לערבב את הקנאביס וחובבי עישון שרוצים לחוות ארומה יוצאת דופן ועשירה בהרבה. למי שאוהב את הטעמים הקלאסית, ניתן להשיג אצלנו את התערובת גם בטעמים מוכרים יותר של תפוח נרגילה, דובדבן או טעם טבעי של טבק. להשיג אצלנו בשקיות של 40 גרם.

השאר תגובה

שים לב: תגובות צריכות לעבור אישור בטרם פרסומן.