משלוחים לכל הארץ!
שיטות שילוח ברמה הגבוהה ביותר ובתשלום מינימלי
חדש! משלוחים לאותו יום בגוש דן
פרטים נוספים בטלפון 03-6394959
וופורייזר שלא מאכזב - דה וינצ'י היי קיו Da Vinci IQ
אם כבר הבנתם שכדי ליהנות מחוויית עישון נקייה ובעצימות מושלמת צריך להצטייד בוופורייזר ליגה, כדאי לכם להצטרף אלינו לסיור בממלכת של DaVinci – אחד היצרנים הוותיקים שלא מאכזב את הסצנה. הם פרצו עם מכשיר האידוי Ascent ועכשיו עולים ליגה עם שתי בשורות נוספות. 

DaVinci IQ - שמים את העיצוב בפרונט

קודם כל שאפו על ההישג העיצובי. וופורייזר דה וינצ'י היי קיו DaVinci IQ מציג גוף מוארך עטוף באלומיניום, שמגיע במבחר צבעים ואפנתיים, שמאפשרים לכל אחד לבדל את הוופורייזר שלו לפי הטעם האישית. בחזית הדגם משובצים 51 לדים זעירים, המרכיבים תצוגת LCD מתקדמת. זה נראה פשוט, אבל מאחורי המינימליזם מסתתרת הנדסת אנוש מתקדמת, שמשלבת בין ניקיון עיצובי לשמירה על משקל מינימלי של המכשיר. מדובר על 145 גרם של שלמות, מה שמכניס את DaVinci IQ לכל כיס ומוסיף לכם את הערך הדיסקרטי. גם בהפעלת המכשיר שמרו על פשטות ומינימליזם, עם 3 כפתורי שליטה ופתח לטעינה של מטען USB או מטען קיר. בחלקו העליון של המכשיר תזהו פיה נסתרת, שכשהופכים אותה מתגלה קשית שאיפה מזירקוניה. בחלק התחתון ממוקם תא האידוי של הוופורייזר, הנפתח בלחיצה ונסגר מגנטית. לא מספיק? יש גם סוללת ליתיום 18650 הממוקמת בתוך תא מבודד לכם שנסגר על ידי מכסה תא החימום. 
  

טכנולוגיית חימום מתקדמת מבית DaVinci

אחד היתרונות המשמעותיים ב- DaVinci IQהיא מערכת חימום הולכה. תא החימום עשוי מזירקוניה (ברזל קרמי), שהוא חומר קשיח ואנטי מגנטי העמיד לתנאי חום קיצוניים. כך אתם נהנים מיתרונות הברזל לצד העמידות הגבוהה של קרמיקה לחום. מי שלא ממלא את התא עד סופו יכולים לרכוש גם ספרים מזכוכית בגדלים שונים, וכך לשמור על מילוי של התא – המבטיח מיצוי מקסימלי של החומר, במקום להתפשר על תא חצי ריק. אל הטכנולוגיה הזאת מתווספים הנתונים המרשימים של החימום, הנע בין 221-120 מעלות צלזיוס ובכך מאפשר לנצל גם את קנבינואידים וטרפנים מתפרחת הקנאביס. טמפ' החימום ניתנות כמובן לבקרה, כאשר אתם יכולים לשלוט בטמפרטורה בהתאם לרמת הלחות או היובש של התפרחת. בנוסף, התא מגיע לחום מרבי תוך 16 שניות בלבד. מהירות שרק המומחים יודעים כיום להציע. לא פלא שהדגם זכה לביקורות מהללות ברולינג סטון על השדרוג. 

סוללת ליתיום 18650 נשלפת

יתרון נוסף DaVinci IQ טמון בסוללת 18650, שאינה רק נטענת אלא גם נשלפת בקלות. אמנם מדובר בסוללת 3500 מילי-אמפר, שהיא יחסית קטנה, אך תשרת אתכם במשך 90-80 דקות שימוש ואם אתם מתכננים שהות ארוכה בחוץ, זה הזמן להצטייד בשתי סוללות ספייר, בזכות יכולת השליפה הדמוקרטית בדגם. מדובר בסוללה נפוצה ולכן תוכלו גם לרכוש מטענים ייעודיים בקלות במגוון חנויות. אנו ממליצים לרכוש עוד סוללה במעמד הקנייה מהיצרן המקורי, גם למקרי חירום וגם כדי להאריך את משך השימוש. 

תכניות מיוחדות ל- DaVinci IQ

אם זה לא מספיק, הרי שמי שהתחדש עם DaVinci IQ יוכל ליהנות גם מתוכניות מיוחדות לדגם. Smart Path תאפשר לכם חימום הדרגתי של החומר בהתאם למספר השאיפות וקיבולת תא האידוי. פתרון מושלם למיצוי מקסימלי של החומר באמצעות חימום איטי והדרגתי. מדובר בטכנולוגיה חדשנית, המאפשרת לכל מאדה להגיע לרמת דיוק בקלות ולוותיקים הזדמנות להוציא את המקסימום מהקנאביס. בנוסף מציע הדגם גם אפשרות לשליטה מלאה מהמכשיר הנייד באמצעות אפליקציה ייעודית. כאן תוכלו לא רק לשלוט בזמן אמת על המכשיר, אלא לעצב תכניות אידוי אישיות בהתאם להרגלי השימוש שלכם. את DaVinci IQ תוכלו להשיג עם אחריות יצרן של 10 שנים + סט אביזרים מלא לניקוי ותחזוקה.

השאר תגובה

שים לב: תגובות צריכות לעבור אישור בטרם פרסומן.