משלוחים לכל הארץ!
שיטות שילוח ברמה הגבוהה ביותר ובתשלום מינימלי
חדש! משלוחים לאותו יום בגוש דן
פרטים נוספים בטלפון 03-6394959
מה ההבדל בין פילטר פחם לפילטרים אחרים?

מה ההבדל בין פילטר פחם לבין פילטר קרטון או ספוג?

פילטר פחם הוא סוג הפילטר היחיד שבאמת מסנן חומרים מזיקים החוצה מהעשן. מה ההבדל בין פילטר פחם לשאר סוגי הפילטרים?

פילטר הוא לא בדיוק החלק הכי חשוב של הסיגריה או הג'וינט, ככה לפחות נהוג לחשוב, אבל בסופו של דבר מדובר בצינור דרכו עובר כל העשן אליכם ובאחד המקומות הכי חשובים ויעילים למנוע בהם את נזקי העישון כדי שלא יעברו הלאה אליכם. בדיוק לשם כך המציאה חברת ''אקטיטיוב' (ActiTube) פילטר פחם, שבניגוד לסוגים אחרים של פילטרים, מסוגל באמת לסנן החוצה חומרים מזיקים מתוך העשן שלכם.

פילטר פחם הוא פיטר קרטון עמיד וקשיח שדומה מעט לפילטר פורצלן, אבל עשוי קרטון ביצוע חזק מאד שנועד להוות מעין צינור, שבתוכו פזורות מאות כדוריות קטנות של פחם – אחד החומרים הסופחים הכי פוטנציאליים בטבע, כלומר זה שיכול לספוח לתוכו הכי הרבה לכלוך וזיהום מתוך הסביבה. צינור זה העמוס בכדוריות פחם משמש בתור "קש" דרכו עובר העשן סינון קפדני ברמה המולקולרית, כדי לצאת מהצד השני עם הרבה פחות משקל רע, חומרים מזיקים ותכולת פיח ופסולת שריפה.

פילטר פחם בג'וינט

המטרה העיקרית של פילטר פחם היא לסנן את העשן, אז למה בעצם לעשות שימוש בסוג של פילטר פחם ולא בסתם פילטר קרטון או ספוג, שהנם סוגי פילטרים מוכרים הרבה יותר? במילה אחת: סינון, ובשתי מילים, סינון אמיתי. כזה שאתם צריכים כדי להרחיק את נזקי העשם מהגוף שלכם.

מה ההבדל בין פילטר פחם לפילטרים אחרים? עוצמת סינון

ההבדל העיקרי בין פילטר פחם לבין פילטר קרטון או פילטר של סיגריה העשוי סתם ספוג ומלא בכותנה, הוא איכות ופוטנציאל המקסימום של יכולת הסינון. פילטר פחם יכול לסנן הרבה יותר מכל קרטון או ספוג, ולא משנה צורת הפילטר בה הם מורכבים או מגולגלים, ובניגוד לשני האחרים פילטר פחם מבצע באמת סינון אקטיבי המתבסס על עיקרון פיזיקלי מדעי ומתרחש כבדרך הטבע ללא צורך או תלות בגורמים חיצוניים.

 פילטר פחם של 'אקטיטיוב' מסנן באמת את כל החומרים המזיקים החוצה מתוך העשן, ונבדק במבחני מעבדה מדויקים בתור אחראי לכ-72% מיכולת הסינון המקסימלית שהושגה בתנאי מעבדה דרך גוש פחם טהור. לעומתו, פילטר קרטון כמעט שאינו מסנן שום דבר ואני מתפקד באמת בתור פילטר (מלבד סינון של חתיכות גדולות שעלולות לעוף לתוך הפה), ואילו פילטר ספו מסנן לא את כל הדברים הפיזיים ואפילו יותר מדי RHC במקרה של עישון קנאביס, אבל לא מסוגל להוציא מהעשן את החומרים המזיקים באמת השזורים בו.

אם אתם רוצים סינון אמיתי של העשן שלכם, תצטרכו לבחור רק פילטר פחם. ההבדל בין פילטר פחם לבין כל סוג אחר של פילטר, יהיה בתוצאות שתקבלו בסוף.

השאר תגובה

שים לב: תגובות צריכות לעבור אישור בטרם פרסומן.