משלוחים לכל הארץ!
שיטות שילוח ברמה הגבוהה ביותר ובתשלום מינימלי
חדש! משלוחים לאותו יום בגוש דן
פרטים נוספים בטלפון 03-6394959
וופורייזר - iPuff סקירת מוצר - G-pen pro

מי שכבר גילה את יתרונות מכשירי האידוי (וופוריזר \ וופורייזרים) יודע שהג'ויינטים כבר מזמן פסה ואם אתם רוצים ליהנות ממקסימום חוויה, מצוי של חומר וגם להיפטר מהריח המציק, למה לא לעבור לשיטת האידוי, שבדומה לאוכל שמה בצד את הטיגון שסופח רעלים לגופנו, ומשאירה את החוויה נטו: בלי טבק, בלי חומרים רעילים הנפלטים כתוצאה מהבעירה ועם עוד אקסטרה חומר לפעם הבאה.

הכוכב החדש בסצנת האידוי

הכוכב החדש בסצנה הוא ללא ספק דגם G-pen pro של חברת Grenco Scienceהאמריקאית, תחת המותג "סנופ דוג", שמכניס אתכם VIP לסצנת המקצוענים ומאפשר לכם לאדות באיכות של הדור החדש. זהו אחד המכשירים הנמכרים ביותר באמריקה, ויש לזקוף זאת לא רק לאיכות המטורפת, אלא גם למחיר העממי, שמשאיר את כל המתחרים מאחור. מי שעדיין לא מכיר, מדובר בגרסת ה"לייט", של מכשיר אידוי המעוצב בצורה של עט, Vaping pen. דגם זה ממשיך את ההצלחה של G-pen elite עם עוד כמה שדרוגים טכנולוגיים ומחיר דווקא יותר זול.
בדגם G-pen pro תיהנו מעיצוב מודרני, חד וחלק, שלא מסגיר את העובדה שמדובר במכשיר אידוי מן השורה הראשונה, ונראה כמו עט איכותי ולא יותר מכך. אבל אם אתם מחפשים וופורייזר נייד, זה ללא ספק הדגם שלכם. כמה יתרונות שלא תרצו לפספס:

מקצוענים בוחרים רק וופורייזר ג'י פן פרו - G-pen pro - iPuff


יתרונות וופורייזר ג'י פן פרו - G-pen pro

ויסות מושלם – בניגוד לג'ויינט שבוער בטמפרטורה קבועה, הוופורייזר מאפשר לווסת את הטמפרטורה ובכך לשלוט על רמת האידוי של החומר. בדגם הזה תוכלו לבחור בין 3 דרגות, המובחנות לפי צבעים: כחול (300), ירוק (375) ואדום (428).

תא מילוי בציפוי קרמי -
בכפתור אחד
כדי לעשות לכם חיים קלים עיצבו את ממש הפעולה עם כפתור אחד בודד. כך . שגם אם אתם לא ממש מרוכזים, לא תהיה בעיה להפעיל את המכשיר.

הטענה
כדי ליהנות לאורך זמן מהשימוש, ניתן להטעין את G-pen pro באמצעות כבל USB Micro

הערת יצרן
הדגם הזה מתאים לאידוי תפרחת בלבד, לא תוספת של נוזלים, טבק או מיצויים

ניידות מושלמת 
הדגש בדגם הוא על הקומפקטיות ולכן תסתפקו ב-11 ס"מ בלבד. בזכות הטכנולוגיה החדשנית תיהנו מאידוי באיכות גבוהה ביותר ועוצמה שלא הכרתם, עם זרם אדם סמיך שממצא במקסימום את החומר שבתוך הוופורייזר.

ערכת שימוש 

 

 

השאר תגובה

שים לב: תגובות צריכות לעבור אישור בטרם פרסומן.