משלוחים לכל הארץ!
שיטות שילוח ברמה הגבוהה ביותר ובתשלום מינימלי
חדש! משלוחים לאותו יום בגוש דן
פרטים נוספים בטלפון 03-6394959
סיגריה אלקטרונית JUUL ג'ול - iPuff
מזה אלפי שנים שהאדם, על תרבויותיו, עושה שימוש בעישון של עשבים מקומיים. אבל המהפכה של הסיגריה האלקטרונית מצביעה על סיום תקופת העישון. כך עברנו מסיגריה מקומטת לסיגריה אלקטרונית בפחות מ-50 שנה. מדריך למעשן המודע לתרבותו 

כבר בעדויות לפני אלפי שנים מאמריקה הצפונית, מתועדים הילידים המקומיים (האינדיאנים) כשהם מעשנים צמחים ועשבי המרפא. גם בדרום אמריקה ואפילו במדבריות, מתועדים אבות אבותינו, שניצלו את שעות ההפוגה סביב המדורה כדי להדליק כמה עשבים למרגוע. אבל היום אנו סוף כל סוף נפרדים מתרבות העישון, שלצד מאפייניה המסורתיים גדושה גם בחומרים מזיקים הנפלטים כתוצאה מתהליך הבערה ומתקדמים לעישון נקי יותר, כשבמקום סיגריה מקומטת עוברים לסיגריה אלקטרונית הנקייה בהרבה. 

בעיכוב אופנתי של 50 שנה

תתפלאו לגלות כי הפטנט הטכנולוגי שעומד בבסיס הייצור של סיגריה אלקטרונית נרשם כבר בשנות השישים העליזות. זאת לפני שהרפואה החלה להצביע על הקשר בין סיגריות לסרטן והרבה לפני שעלו קמפיינים ענקיים מטעם ארגוני הבריאות בעולם, שקראו להפסיק לעשן בציבור ולהיגמל מהרבה העישון בכלל. כיום במרבית מדינות המערב העישון בציבור אסור. בארצות הברית תזהו את שורת המעשנים בכניסה לרבי הקומות גם בימי שלג קפואים, בארץ מקצים חדר מיוחד לנושא, אך העישון בבתי קפה, מסעדות ופאבים כבר אסור בחוק ועלול לגרור קנס גבוה: גם על המעשן וגם על בעלי המקום – מה שמסייע באכיפת החוק. בנוסף לכך מתקיימות הגבלות על הגיל שבו מותר למכור סיגריות והיצרנים מחויבים להוסיף לקופסאות או שקיות הטבק אזהרת עישון ברורה ומאיימת. מי שעדיין לא מסוגל להיפרד מהניקוטין, ישמח לגלות שכיום אפשר להצטרף למהפכת הסיגריות האלקטרוניות, שמבוססות על טכנולוגיית הוופורייזר של מכשירי אידוי, ומאפשרות לעשן עם פחות חומרים מזיקים ועשן ההופך למטרד סביבתי. 

הגיע הזמן להחליף את שמה של הסיגריה האלקטרונית

כיום כבר ברור שמדובר במהפכה של ממש, ולמרות שלמכשיר המתקדם אנו עדיין קוראים סיגריה אין דומה לו לסיגריה המקומטת שהיו נוהגים לגלגל אבותינו. מדובר במכשיר אידוי קומפקטי המתאים לנוזלים מסוימים, כשבדרך כלל כשתקנו את הסיגריה האלקטרונית תוכלו לרכוש מאותו היצרן גם את הנוזל המתאים. הרעיון מאוד פשוט: הנוזל שהכנסנו מחומם באמצעות גוף חימום זעיר המופעל ע"י סוללת ליתיום, לכדי טמפרטורה קבועה וברגע השאיפה המשתמש שואף אדים מלאי טעם – בדיוק כמו בסיגרה המקומטת שאנו מכירים. ההבדל הוא שהשאיפה הזאת אינה כוללת נוכחות של פחמן חד-חמצני, המופק בעת בעירה ונספח גם הוא לריאות. בצורה זו ניתן להימנע ממרבית הנזקים שמקושרים באופן ישיר לעישון, ללא צריכה של פחמן חד-חמצני המופק כתוצאה מבערת טבק והנאה מחוויה דומה מאוד לעישון המסורתי, תוך כדי חסכון אדיר בכסף. 
מארז ג'ול JUUL סיגריה אלקטרונית בטעמים

מפסיקים לעשן עם ג'ול JUUL סיגריה אלקטרונית

מי שרוצה להפסיק לעשן על ידי שימוש בטכניקת האידוי כמעבר: JUUL ג'ול היא הסיגריה האלקטרונית המומלצת להפסקת עישון. היא מגיע אלינו מחברת Pax Labs, שנחשבת למובילת התחום בארה"ב ובקנדה, מעוצבת בסגנון נקי וסקסי, עם כפתור בודד להפעלה ואפשרות לבחירה מבין מגוון פילטרים המשנים את הטעם של הסיגריה: מנגו, טבק, מנטה ואפילו קרם ברולה. היתרון הוא שג'ול מכילה מינון של 5% ניקוטין בלבד וכך מסייעת למשתמשים להיגמל בקלות ועם מינימום של תופעות לוואי מעישון הסיגריות מסורתיות. 

השאר תגובה

שים לב: תגובות צריכות לעבור אישור בטרם פרסומן.