משלוחים לכל הארץ!
שיטות שילוח ברמה הגבוהה ביותר ובתשלום מינימלי
חדש! משלוחים לאותו יום בגוש דן
פרטים נוספים בטלפון 03-6394959
בדקנו איפה קונים סיגריה אלקטרונית JUUL

אם החלטתם לעבור לסיגריה שכבשה את אמריקה ולהתחדש עם JUUL, זה הזמן לגלות למה העישון האלקטרוני יותר בריא עבורכם, מה היתרונות בעיצוב ולמה המשקל כן קובע. כמה דברים שחשוב לדעת לפני שמחפשים איפה קונים סיגריה אלקטרונית JUUL גול

הלהיט שכבש את אמריקה מגיע גם לישראל, ואם אתם מתלבטים איפה לקנות סיגריה אלקטרונית JUUL בארץ, כדאי קודם להבין איפה טמונה המהפכה ולכמה שווה להשקיע במותג המקורי ולא להתפתות למותגים חקיינים, שמבטיחים הרבה אך מקיימים פחות. למי שמתכנן לבקש מחבר לקנות בחו"ל ולהחליק את זה לארץ, מומלץ לרכוש דרך המשווק המאושר, כדי ליהנות מאחריות ואפשרות להחלפת רכיבים יעילה.

חצי מנתח השוק תוך שנתיים

לא במקרה קורים לסיגריה האלקטרונית JUUL הקוסמת של האמריקאים. תוך שנתיים מיום ההשקה היא כבשה מחצית מנתח השוק והעמידה סטנדרט שקשה מאוד להתחרות בו. היום היא מתפשטת גם לאירופה, קנדה וישראל והביקורות מהללת את הטכנולוגיה והעיצוב, שעושים הרבה כבוד לסיגריה האלקטרונית ומבשרים על דור חדש של מעשנים. מי שעומדים מאחורי הפיתוח הם שני מעצבי מוצר צעירים מניו יורק, שעדיין יושבים על ספסל הלימודים, אבל עתידם הכלכלי כבר מובטח. הם אחראים לעיצוב האלגנטי והקומפקטי שהפך את JUUL למכשיר עתידני שמזכיר לנו שאפשר תמיד בפחות. הם בחרו בגימור מתכתי איכותי, שלא פוגע במשקל הסיגריה, המגיעה במשקל נוצה ומידות קומפקטיות של 11 ס"מ בלבד. כך שניתן לנשוא את הסיגריה בכל כיס, להכניס בקלות לארנק ולשלוף ברגע הצורך.

טכנולוגיה מתקדמת בעיצוב קלאסי

לצד העיצוב הקלאסי, שניתן לגוון אותו על ידי שימוש בפילטרים למילוי שמגיעים בגוונים אופנתיים ומעוררים, מתייחדת JUUL גם בטכנולוגיה מהפכנית שמאפשרת לעשן בכל מקום. בזכות האידוי של הניקוטין אין פליטה של עשן מזהם ומסריח ולכן עישון במקומות ציבוריים הוא חוקי לגמרי. בנוסף לכך הוסיפו לסיגריה מנגנון חימום חדשני שמבטיח אדים עשירים, סמיכים ועסיסיים, מנגנון למניעת דליפות מפיית השאיפה שמונע מגע של נוזל האידוי עם השפתיים ועיצוב קלאסי עם כפתור הפעלה בודד. כך תוכלו ליהנות מנוחות הפעלה, גיוון בטעמים, סילוק של רעלני הבערה מסיגריות רגילות וטווח עישון רחב בהרבה, בלי צורך לאוורר את החדר או לכבס את הבגדים לאחר העישון.

איפה קונים JUUL סיגריה אלקטרונית

הדרך הטובה ביותר להצטייד בבשורה החדשנית של JULL היא דרך משווקים מורשים של היצרן. אתם מוזמנים לרכוש את הערכה דרכנו, שכוללת גם מטען ומיכל למילוי נוזלים (פוד) אחד מכל טעם, כולל טעמי טבק, מנטה, מנגו ווניל. בהמשך תוכלו לרכוש עוד פודים בהתאם לטעם החביב עליכם וליהנות מהמחיר האטרקטיבי ביותר בשוק. אל תתפתו למותגים דומים, שמציעים לכם את אותן איכויות במחיר זול יותר: הטכנולוגיה של JUUL מוגנת בשורה של פטנטים מסחריים והמותג שומר על שימוש בחומרים איכותיים בלבד, שמבטיחים את תקינות המכשיר לשנים ארוכות. כל מכשיר שמבטיח יותר אך עולה הרבה פחות, כנראה ילווה אתכם למשך כמה חודשים בלבד.

 

 

השאר תגובה

שים לב: תגובות צריכות לעבור אישור בטרם פרסומן.