משלוחים לכל הארץ!
שיטות שילוח ברמה הגבוהה ביותר ובתשלום מינימלי
חדש! משלוחים לאותו יום בגוש דן
פרטים נוספים בטלפון 03-6394959

דמיינו לכם שאתם עומדים בלב מפרץ כחול וטרופי. דיילת מהממת מגישה לכם את כוס הקפה שג'ורג' קלוני הכין בעצמו ועכשיו כל מה שחסר לכם זה קצת עשן כדי להשלים את החוויה. עצרו! לפני שאתם מוסיפים טבק לסצנה והורסים את השקיפות והטוהר של הפנטזיה, זפזפו רגע ללהיט שכבש תוך שנתיים מחצית מנתח השוק באמריקה ושואף כמובן להשתלט על העולם. תכירו את סיגריה אלקטרונית ג'ול JUUL, שהפכה תוך חודשים ספורים לסנסציה חברתית ולימדה אותנו לא רק שאפשר לעשן בריא יותר, אלא שיש לנו מה לשפר בחוויית הארומה.

מהיום אפשר לעשן בשטחים ציבוריים

הרעיון שעומד מאחורי סיגריה אלקטרונית ג'ול JUUL מגיע מתחום האידוי. לא מדובר בוופורייזר, אך הטכנולוגיה והקונספט בהחלט דומים. JUUL מאפשרת לכם לעשן הרבה יותר בזול ועם שפור בריאותי משמעותי. היא מתבססת על גוף חימום זעיר שמייצר אדים ומאפשר לצרוך את הניקוטין באמצעות נוזל עם מלחי ניקוטין ולא כטבק, שבעת השרפה מוסיף ארסנל מזיק מאוד לריאות. בצורה זו ניתן גם לשלוט על כמות הניקוטין שאתם צורכים (עם אפשרות להפחתה או ללא ניקוטין כלל) וגם לשמור על חוקי העישון הנוקשים שאינם תקפים לגבי הסיגריה האלקטרונית. כך תוכלו לעשן בבתי קפה, מסעדות ושטחים ציבוריים ותפטרו אחת ולתמיד ממוצקת הריח, שנגרמת מהעשן שנפלט מהטבק. הסיגריה האלקטרונית מפיצה ניחוח עדין שאינו מזוהה עם עישון וכמעט אינו מורגש.

ארומה שלא הכרתם עם קפסולות JUUL

יתרון נוסף של JUUL הוא תפריט הקפסולות העשיר, שמאפשר להעשיר ולגוון את הטעם בשימוש קפסולות JUUL. בערכה הבסיסית של הסיגריה האלקטרונית תוכלו לנסות "פודים" בטעמים שונים, כמו טבק, מנטה, מנגו, טנק וניל ואפילו קרם ברולה לגרגרנים שביניכם. הנוזל שמצוי בתוך הפודים הוא תרכובת נוזלית המכילה ניקוטין על בסיס מלח ומעורבבת בתהליך מוקפד עם פרופילן, גליקול וגליצרין המשמשים בתעשיית התרופות. אבל חשוב להזכיר כי מדובר ב-5% ניקוטין בלבד בכל פוד – פי 3 מהכמות שמותרת באיחוד האירופאי, ולכן הסיגריה שולטת בשוק האמריקאי ועושה צעדים ראשונים בישראל. 

מעשירים את חוויית הטעם

נסיינים שניסו את הפודים השונים הצביעו על מהפך בהרגלי העישון. בעוד שטבק בטעמים לא זכה לפופולאריות בקרב מעשנים כבדים, הרי קפסולות JUUL משנות את חוויית העישון ומרגילות את המעשן לשאיפה נקייה וטהורה יותר. בהתאם לכך עולה הביקוש לארומה, כאשר גיוון בטעמים ניתן לעשות בהחלפה פשוטה ומהירה של הפוד ולכן במקום להעלות את כמות הניקוטין ביום לחוץ במיוחד, אפשר פשוט לגוון את הטעם. היום כבר נרשמו בבלוגים הקולינאריים לא מעט מתכונים שמתאימים את המנות לטעמים של JUUL – בדיוק כמו שמתאימים את היין לסוג המנה. יתרון נוסף בעיצוב הקלאסי והמינימליסטי של הסיגריה, שאורכה רק 11 ס"מ, הוא שהקפסולות מגיעות כמכסה בצבעים שונים. כך תוכלו להבחין בקלות בין הטעמים שצברתם וליהנות מתוספת אופנתית לחברה החדשה שלכם. 

השאר תגובה

שים לב: תגובות צריכות לעבור אישור בטרם פרסומן.