משלוחים לכל הארץ!
שיטות שילוח ברמה הגבוהה ביותר ובתשלום מינימלי
חדש! משלוחים לאותו יום בגוש דן
פרטים נוספים בטלפון 03-6394959
סוף כל סוף גם אנחנו יכולים ליהנות מהלהיט האמריקאי, שעושה עליה לישראל. מדובר בסיגריה אלקטרונית ששיגעה את האמריקאים, כשהציגה מראה קומפקטי ונוח לשימוש. מישהו אמר עיצוב? מסתבר שהוא עושה את כל ההבדל. הבשורה מגיעה אלינו מהמעבדות של PAX Labs שביקשו להוסיף לסיגריה האלקטרונית את המראה המודרני והמעוצב. התוצאה היא ג'ול JUUL – סיגריה אלקטרונית ללא כפתורים, שעובדת על ניקוטין ומלח (Salt Nic) ושומרת על אותה כמות ניקוטין שאתם רגילים אליה בתוספת הבלתי מתפשרת של מעבר חלק ונקי של האדים בגרות.

הקשר בן JUUL  Apple לדגם ג'ול

"פחות זה יותר" כתב המשורר רוברט בראונינג במחזה The Faultless Painter מ-1885 ומאז כל סצנת העיצוב אמצה בחום את הציטוט, שהפך מקור השראה לרבים. אחד הביטויים של הגישה ניתן לראות בעיצובים של Apple ששינתה לחלוטין את האופן שבו אנו משתמשים במערכת ההפעלה למחשב ובמכשיר הסלולרי. גם בדגם ג'ול JULL אפשר לראות ביטויים של המגמה: במקום אינספור לחצנים קטנים המסרבלים את השימוש בסיגריה האלקטרונית, הפעלה, כיוון וכיבוי מוזמנים המשתמשים ליהנות מכפתור אחד ויחיד – כמה פשוט ככה כל.

גאווה אלקטרונית

בנוסף מעוצבת ג'ול JULL בצורת מלבן דק חלק, המזכיר את המינימליזם של אפל ושומר על מראה מודרני, חלק ומבריק. את הגיוון העיצובי תגלו בקשת הצבעים של הפודים, המאפשרים לגוון את טעם הסיגריה בכמה טעמים ועל הדרך לבחור בצבעים אופנתיים, שמאפשרים לכל אחד להתהדר בצבע שמתאים לאופיו, כמו אפור, טורקיז, חום, אדום, צהוב, לבן ושחור. כל זאת לצד שמירה על גודל קומפקטי שנכנס בקלות לכיס ולארנק באורך של 11 ס"מ בלבד. קל, פשוט ונוח לשימוש.

ליהנות מהגב של PAX Labs

ואם זה לא מספיק, הסיגריה האלקטרונית ג'ול JUUL מאפשרת לכם ליהנות מהגב המרשים של PAV Lab, עם שנה אחריות וערכה משלימה, המציידת אתכם בכל האביזרים שנדרשים לשמירה על איכות הסיגריה ושימוש בהמשך. בערכה למתחילים תיהנו מהסיגריה האלקטרונית לצד מטען USB ועוד 4 פודים (1.7% (0.7 טבק) בטעמים שונים של טבק וניל, מנגו, תפוח, מנטה וטבק רגיל. למי שרוצה לטעום, אפשר להשיג גם ערכה בסיסית ללא הפודים עם טעמי הטבע השונים, שכוללת מכשיר JULL עם מטען USB.

כמה דברים שלא ידעתם על חברת Pax Lab

החברה הוותיקה זוכה להצלחה אדירה בארצות הברית. היא נוסדה על ידי ג'יימס מונסין ואדם בראון בשנת 2007 ובמהלך השנים שינתה את שמה בעקבות התרחבות והתמזגות עם חברות נוספות אמריקאיות וקנדיות. כיום החברה מתמחה בייצור ופיתוח של סיגריות אלקטרוניות לצד מוצרי אידוי, שזיהו את המותג עם שיפור הבריאות בתהליך העישון. סיגריית JUUL שבפיתוחה הפכה ללהיט בארה"ב בשנת 2015 והינה מוגנת תחת פטנט בלעדי של החברה.

השאר תגובה

שים לב: תגובות צריכות לעבור אישור בטרם פרסומן.