משלוחים לכל הארץ!
שיטות שילוח ברמה הגבוהה ביותר ובתשלום מינימלי
חדש! משלוחים לאותו יום בגוש דן
פרטים נוספים בטלפון 03-6394959
באיזה Mi כדאי לבחור: Mi-Pod אוMi-one ?

תכירו את Smoking Vapor, מהיצרנים המובילים בארצות הברית עם סיגריות אלקטרוניות Mi. מדובר על מכשיר אידוי, שמאפשר לכם לצרוך את הניקוטין לא הבערת טבק. התוצאה המתקבלת היא התאמה מושלמת של כמות הניקוטין שאתם צורכים ודרך מהירה להיפרד מהריח המטריד של הסיגריות. סקירה מלאה של 2 הדגמים המובילים

מהפכת Mi Pod – המבקרים מהללים

אז היום מציעה Smoking Vapor שני דגמים מובילים, שראשון שבהם מיפוד Mi Pod הוכתר על ידי המבקרים כסיגריה האלקטרונית הטובה ביותר בעולם. אז נכון, קשה להתעלם מהעיצוב הלא שגרתי של הסיגריה, שלא מזכיר שום מותג מתחרה ופותח את השוק להרבה מחשבה יצירתית. גם בטכנולוגיה של המותג תגלו שהם תמיד חושבים צעד קדימה ולא מפחדים לצאת מחוץ לקופסה או פשוט לעצב אותה מחדש. מדובר במכשיר עם בסיס בצורת קובייה. כאן יושבת סוללת הליתיום שנותנת לכם טווח שימוש ארוך בהרבה, גוף החימום וכל האלקטרוניקה המזערית שנדרשת כדי שנעשן בריא יותר. בחלק העליון של הקובייה ממוקמת פיית פלסטיק קטנה, שתשמש אתכם גם לשאיפה אבל גם למילוי של הנוזל. שני החלקים האלו הם היחידים שניתן לשנע וכל שאר המכשיר מבוסס על פשטות והפעלה אינטואיטיבית. גם אם זאת הפעם הראשונה שאתם מתנסים, ייקח לכם שתי שניות להבין בדיוק איך זה פועל. 
 

בקרה מלאה על מצב הסוללה

עוד תגלו בתוך המכשיר נורת לד הממוקמת בחלק הפנימי ומאירה את פיית השאיפה השקופה, למי שמעשן בלילה או במקומות חשוכים וכדי לתת לכם בקרה מושלמת ניתן לכוונן את הסוללה ל-3 מצבים המילויים בנורת לד שמאירה לכם את המצב של הסוללה: כחול – הסוללה טעונה במלואה, סגול – יש לכם רק 50 אחוז ואדום – לציון העובדה שנשארו לכם כמה שאיפות אחרונות וכדאי לחכות עד שתתרוקן לגמרי ולהטעין. מדובר בסוללת ליתיום איכותית בנפח 950 מילי אמפר, העובדת על זרם של כ-15 אמפר ובמתח של בין 3-4.2 – כך שמובטחים לכם אדים סמיכים ומלאים בארומה. מי שחושב על היגיינה, ישמח לגלות שהפייה השקופה נשלפת וקלה מאוד לניקוי וגם כוללת מיכל של 0.2 מילי לליטר שניתן למילוי חוזר. היא מתחברת בקלות בחזרה בזכות שני מגנטים שממוקמים בתחתית הפיה – פשוט גאונות צרופה! כמובן שגם כאן יש חיבור צדדי לטעינה באמצעות כבל USB וכפתור אחד ויחיד לכיבוי והפעלה. למי שדואג לגבי הבטיחות, גם כאן הוסיפו שדרוג מהפכני: מערכת למניעת דליפות, שדואגת כי הנוזל לא יגיע אל השפתיים – אחת מנקודות התורפה של הרבה סיגריות אלקטרוניות. 

מי פוד Mi Pod סיגריה אלקטרונית iPuff

עיצוב קלאסי בקריצה לפאשניזם

גם ב- Smoking Vapor הבינו שהגודל כן קובע, והקובייה מתהדרת בממדים מינימליים שמאפשרת להכניס את המכשיר גם לכיס קטן בקלות. בניגוד לסיגריות שמעוצבות בדומה לגליל של סיגריה רגילה או בצורת עט, המבנה הקובייתי דווקא מקל על השימוש וכדי לשכנע אתכם בזה הוסיפו במותג שפע של עיצובים מרגשים, עם טקסטורות של קרוקו, ויטראז' ואופציה לחלק בגוונים מוזהבים או בסיסיים, שמקנים למכשיר ווייב קלאסי בצרוף הטבעה תלת ממדית של המותג. שווה בהחלט - מיפוד מתכת זהב בשילוב עם שרשרת זהב תואמת
מי פוד Mi Pod סיגריה אלקטרונית iPuff

Mi One: יותר זול ומאותה משפחה

מי שחושב גם על המחיר יעשה בחכמה אם יבדוק את האח הבכור של Mi Pod. מדובר במכשיר הדגל של המותג שזכה גם הוא לביקורות משובחות, אך מחירו הוזל בעקבות השקת הדגם המתקדם יותר. Mi One זו הסיגריה הראשונה שהשיקו ב- Smoking Vapor ונחשב לדגם הפופולרי ביותר וחביב הקהל. אם נשווה אותו לדגם המתקדם הרי שהגודל כאן מעט יותר מגושם, אך עדיין: מדובר במכשיר קטן שייעלם בקלות בתוך כף ידכם. היתרון הוא שבהתאם לגודל גם מיכל הנוזל יותר גדול ועומד על 0.35 מיליליטר (לעומת 0.2 מיליליטר ב- Mi Pod). הטכנולוגיה של המכשיר מתבססת על שימוש באוטומייזר ופיה שניתנת להחלפה, כאשר בחלק העליון של המכשיר (במקביל לפיית השאיפה) הותקן וסת שמאפשר לשנות את כמות האוויר שמתערבלת עם האדים (להתאמה מושלמת של חוויית העישון שלכם) וכך גם תוכלו לשלוט בהתנגדות לשאיפה. כל אחד בהתאם לקצב ולעוצמה שמתאימה לו. 

פשטות הפעלה למרחקים ארוכים 

גם ב- Mi One שומרים על עיצוב בסיסי, עם כפתור אחד לכיבוי והדלקה ומנגנון חימום שמופעל בעת השאיפה – לבטיחות משופרת. בדומה לדגם המתקדם, תיהנו מתצוגת לד המעידה על מצב הסוללה ונזכיר כי כאן הגודל בהחלט משמעותי. דגם Mi One נהנה מסוללת ליתיום חזקה יותר של 1100 אמפר (בניגוד ל-950 של Mi Pod), שתשרת אתכם זמן ארוך יותר. יתרון נוסף הוא האפשרות להחליף את הסלילים. בניגוד למערכת הסגורה של Mi Pod כאן תוכלו להשתמש במגוון רחב יותר של סלילים, נקודה ששווה להתעכב אליה למי שמעשן למרחקים ארוכים. 

השאר תגובה

שים לב: תגובות צריכות לעבור אישור בטרם פרסומן.