משלוחים לכל הארץ!
שיטות שילוח ברמה הגבוהה ביותר ובתשלום מינימלי
חדש! משלוחים לאותו יום בגוש דן
פרטים נוספים בטלפון 03-6394959
וופורייזר Mighty מייטי - iPuff

וופורייזר 'מייטי' (Mighty) - מאדה חזק, מעל כולם

מכשיר וופורייזר Mighty הוא מכשיר האידוי הנייד החזק ביותר שאתם יכולים לבקש. מה מייחד את Mighty לעומת המתחרים, ולמה כדאי לכם לקנות אותו?

מי שמחפש לעצמו מכשיר אידוי (וופורייזר) נייד ומכיר קצת את התחום, יודע שאחת הפשרות העיקריות שיש לעשות ברגע שבוחרים וופורייזר נייד ולא וופורייזר נייח, היא להתפשר על עוצמה ואיתה על איכות תהליך האידוי וכמות האדים שהוא מפיק. אפשר להגיד שפשרה זו הייתה עד לפני כמה שנים ברירת המחדל של השוק, עד שהגיע 'מייטי' (Mighty) ושינה את חוקי המשחק.

וופורייזר Mighty הוא מכשיר הדגל של חברת 'Storz and Bickel' הגרמנית, שידועה בתור אחת החברות שמייצרות את מכשירי האידוי האיכותיים ביותר בשוק העולמי. זהו 'אחיו הגדול' של מכשיר ה-Crafty שגם הוא כוכב לא קטן בפני עצמו, וזהו למעשה המכשיר הטוב והיוקרתי ביותר שמייצרת החברה בתחום האידוי.

ולמה גם אתם חייבים לדעת עליו כמה פרטים חשובים? לא לשווא הפך ה-'מייטי' לאחד המכשירים הנמכרים ביותר בארה"ב ואירופה, ואם גם אתם מחפשים לעצמכם וופורייזר חדש, כדאי שתכירו את מה שהופך אותו לכל כך מיוחד.

וופורייזר Mighty - יתרונות וחסרונות עיקריים

היתרון העיקרי שמבדיל את Mighty משאר "העדר" הוא איכות הייצור, ההרכבה והחומרים בכלל, כיאה למותג שמיוצר מהמסד עד הטפחות במפעלי החברה בגרמניה. מדובר במכשיר וופורייזר עמיד ביותר שמתאים לא רק לשימוש כללי מחוץ לבית אלא גם להתניידות קבועה שמתבצעת בתנאים לא אופטימליים. גם אם תשימו אותו בתיק והוא יקבל כמה מכות, לא תשימו לב לשינוי באיכות השימוש בו ולא תראו על גבו ולו שריטה בודדת, מכיוון שמדובר במכשיר עמיד במיוחד שאינו מתפרק, מתעקם, נשבר או נפרד מחלקיו החיצוניים.

היתרון השני שחשוב מאד למנות לטובתו של ה-Mighty, שעבור צרכנים מסוימים הוא עשוי להיות אפילו הראשון בחשיבותו, הוא איכות האידוי הייחודית שהוא מציע. זהו אחד המכשירים היחידים שמסוגל למצות באופן מלא קנאביס רפואי על סוגיו השונים, ולהביא לאידוי של 99% מהחומרים הפעילים בצמח מה שהופך אותו לאופטימלי לשימוש רפואי.

וופורייזר מייטי mighty

היתרון המשמעותי השלישי של וופורייזר 'מייטי' על פני מכשירי הדגל של החברות המתחרות הוא אורך חיי הסוללה יוצא הדופן שלו. בעוד מרבית המתחרים מגיעים לממוצע של 6-8 שעות עבודה רצופות (80% סטנד-ביי), ואלו מהם שמסוגלים "לסגור" 10 שעות באמת נחשבים למיוחדים ועמידים, ה-Mighty מסוגל בקלות להציע לכם כ-12 עד 15 שעות שמתוכן לפחות 120 דקות של פעילות רצופה ללא קטיעות או התחממות יתר. איכות סוללה יוצאת דופן שמשולבת עם מערכת אלקטרוניקה יעילה וחכמה, תורמות יחד ליצירת יכולת פעילות תחרותית ביותר בשוק המאיידים הניידים.

מאפיין נוסף של הסוללה החדשנית של ה-'מייטי' שמייחד אותה לעומת כל הסוללות המתחרות, הוא היכולת שלה להיעקף על ידי מערכת החשמל של המכשיר, ולאפשר את השימוש בו גם כאשר הסוללה שלו ריקה לחלוטין והוא מחובר לחשמל. זהו המכשיר היחיד שניתן לבצע בו שימוש באופן זה, בעוד מרבית המתחרים דורשים זמן טעינה ראשוני של 15-20 דקות לפני שניתן להשתמש במכשיר אפילו בתצורת הפעילות המינימלית שלו לזמן קצר. צרכנים רבים יגידו, ובצדק אולי, שמאפיין זה אינו נחשב למשפיע במיוחד על בחירתם לקנות מכשיר כזה או אחר, אבל בסופו של דבר מי שבאמת זקוק למכשיר שיהיה איתו 24/7 לשימוש אינטנסיבי, ישמח לדעת שאין לוופורייזר של Mighty מעצורים שגרתיים.

במקביל ליתרונות הללו, יש רק חיסרון אחד אמיתי שיגרום לכם לחשוב פעמיים לפני שאתם קונים וופורייזר Mighty. חיסרון זה נוגע למחיר שלו, שהוא גבוה יחסית לממוצע בשוק ותואם את מכירו של מכשיר דגל שלא נחסכו ממנו הוד והדר. למרות שאכן מדובר במחיר לא מבוטל של כ-1,480 ש"ח לפחות (במקומות הזולים ביותר), חשוב לזכור כי מדובר בהשקעה לטווח הארוך שתהיה משתלמת יותר מרכישה של וופורייזר זול שילך לפח אחרי שנה או שנתיים.

השאר תגובה

שים לב: תגובות צריכות לעבור אישור בטרם פרסומן.