משלוחים לכל הארץ!
שיטות שילוח ברמה הגבוהה ביותר ובתשלום מינימלי
חדש! משלוחים לאותו יום בגוש דן
פרטים נוספים בטלפון 03-6394959
מתלבטים בין PAX2 ל-PAX3? המדריך המלא - iPuff
כשבוחרים מכשיר וופורייזר צריך לזכור שכאן זה לא תחום הסלולר. ההבדל בין הדגמים הפופולארים של Pax Labs הם משמעותיים ותלויים בצרכים שלכם. לפניכם סקירה מקיפה על ההבדלים בין דגמי PAX2 ן-PAX3

מהפכת הוופורייזרים לימדה את כולנו שאפשר לאדות במקום להבעיר, ובזמן שעוד ועוד דגמים משווקים על ידי יצרניות חדשות, המומחים בתחום נשארים נאמנים למותגים הוותיקים בעולם, שמלווים את המהפכה בעשור האחרון ומשקיעים משאבים רבים במחקר רפואי של תהליך האידוי. 

הבשורה של Pax Labs

חברת PAX האמריקאית נחשבת למובילה בתחום בארה"ב ובקנדה ופרצה לתודעה הציבורית בשנת 2007 כשפיתחה את הסיגריה האלקטרונית הפופולארית JUUL. אבל ברגע שהקנאביס נכנס לספר החוקים של חלק ממדינות ארה"ב והפך ליגלי בקנדה, הסיגריה האלקטרונית אאוט והוופורייזר מעלה הילוך. כיום תמצאו את החברה תחת השם Pax Labs, המעיד על מעבדות המחקר הגדולות שהיא מסבסדת והיא מתמחה במכשירי אידוי אלגנטיים ודיסקרטיים לצד פיתוח של שיטות אידוי מתקדמות יותר, המעצימות את חוויית העישון ומיצוי החומר. היא מציגה קו מוצרים מצומצם אך איכותי ביותר, שמתייחד בעיצוב פשוט ומינימליסטי, זמן חימום קצר במיוחד ופשטות הפעלה כובשת. 

מועדון Pax2

  • קומפקטי ומינימליסטי הדגם הראשון של החברה נקרא Pax אבל ההצלחה המסחררת הביאה עד מהרה לפיתוח של דגם סקסי בהרבה, Pax2 שהפך למותג בפני עצמו. ולא במקרה: וופורייזר Pax2 מעוצב בסגנון קומפקטי ומינימליסטי, כולל תא חימום מפלדת אל-חלד המונעת חדירה של לחות, מגיעה עם אופציה לאידוי גם של נוזלים (יתרון משמעותי לצרכני הקנאביס הרפואי) וניתן לעשן בו גם תמציות צמחים מגוון סוגים. 
  • טכנולוגיית חימום מהפכנית Pax2 מבוסס על טכנולוגיית חימום חדשנית, הנעה בטווח טמפרטורות שבין 220-180 מעלות ומגיעה לחום מקסימלי תוך 45 שניות בלבד. אם זה לא מספיק, אז בדגם יש גם טכנולוגיה של חישת שפתיים בפיית המכשיר. הפיה הנסתרת מצוידת בחיישנים סמויים, שקולטים את מגע השפתיים של המשתמש, וכך אם לא עישנתם וזנחתם את הוופורייזר לכמה דקות, הטמפרטורה בתא האידוי תרד בין 4-3 מעלות ותאפשר לשמור על החומר ולא למצות אותו בזמן שאינכם מעשנים. 
  • תא אידוי משודרג כדי לשמור על החומר מצויד הדגם גם במכסה מיוחד לתא האידוי, שמאפשר לדחוס מחצית מקיבולת התא, כך שאתם לא חייבים כל פעם למלא את התא עד למקסימום כדי להגיע לתוצאות מספקות. גם בדגם זה תיהנו מסוללה איכותית, הנטענת במלוא לאחר 3 שעות טעינה רצופות ומספיקה לכ-90 דקות שימוש. בדומה לשאר דגמי החברה, תיהנו מהטענה מגנטית לגמרי, ללא צורך בשימוש בכבלים מיותרים, אלא הצמדה של הוופורייזר למכשיר ההטענה. 
  • אחריות עד שנתיים 

מתלבטים בין PAX2 ל-PAX3? המדריך המלא - iPuff

משתדרגים ל-Pax3

מי שרוצה את המילה האחרונה ממעבדות Pax מוזמן לנסות את וופורייזר Pax3 שמגיע גם הוא בעיצוב אלגנטי, קומפקטי ונקי. גם כאן תמצאו פיה נסתרת, משטח הטענה מגנטי ואת טכנולוגיית חישת השפתיים המורידה את הטמפרטורות בתא החימום בתום השימוש. משקל הדגם עומד על 95 גרם בלבד והקנה לו שם בקרב סצנת המכשירים הניידים. בנוסף לתכונות הפופולאריות של Pax2 הוא מציע כמה תכונות נוספות, שמקשים על הבחירה בין Pax2 או Pax3. לפניכם סקירה מקיפה: 
  • נותן לכם פידבק בדיוק כמו של הסמארטפונים גם Pax3 מצוייד במנוע רטט זעיר שנותן למשתמש פידבק על המכשיר. ברגע שהוופורייזר מגיע לטמפרטורה המומלצת יופעל רטט המסמן כי אפשר לקחת שאיפה. 
  • סוללה חזקה יותר כראוי לדגם היורש, Pax3 מציע לכם סוללה חזקה יותר עם קיבלת של 3,500 Ah, שמספיקה לאידוי מלא לאורך 6-5 סשנים של אידוי. גם הזמן הטעינה שופר לכדי 90 דקות. 
  • קיצור משך החימום גם זמן החימום ההולכה המשולב במכשיר התקצר לבין 25-15 שניות – בהתאם לטמפרטורה שכיווננתם (במקום 45 שניות בוופורייזר Pax2). 
  • שולטים מהסמארטפון וכדי שתהנו מבקרה מקסימלית, בדגם השלישי אתם כבר יכולים לשלוט על הוופורייזר באמצעות אפליקציה ייעודית ולקבוע דרכה את תוכניות האידוי, לעקוב אחר קצב האידוי ולשלוט בזמן אמת על ה-Pax3 שלכם. 
  • אחריות עד 10 שנים

מתלבטים בין PAX2 ל-PAX3? המדריך המלא - iPuff

השאר תגובה

שים לב: תגובות צריכות לעבור אישור בטרם פרסומן.