הכירו את הטרנד הלוהט בעולם הסיגריות האלקטרוניות: פאף בר

אחד הטרנדים החמים ביותר כיום בעולם העישון הוא הטרנד של שימוש בסיגריה אלקטרונית כאשר אנו רואים יותר ויותר מעשנים עושים את המעבר מהסיגריה הרגילה והמיושנת לעישון סיגריה אלקטרונית. זהו טרנד שהחל לפני מספר שנים וצבר תאוצה רבה בסוף העשור האחרון כאשר אנו רואים יותר ויותר מוצרי עישון אלקטרוניים בפיצוציות וחנויות הנוחות כמו גם חנויות ייחודיות וייעודיות לממכר מוצרי עישון אלקטרוניים. מהי ההמצאה החדשה – פאף בר?

פאף בר

אחד החידושים היותר מעניינים בתחום הסיגריות האלקטרוניות הוא סיגריה אלקטרונית חד פעמית– הפאף בר, שהפך למוצר מאוד מבוקש. הסיגריה האלקטרונית היא למעשה מעט שונה מסיגריה רגילה שכן היא פועלת על בסיס עקרון האידוי של חומר נוזלי שקיים בתוך הסיגריה אלקטרונית. החומר נהפך לאדים באמצעות גוף חימום קטן שנמצא בתוך המכשיר ומחמם את תמצית הנוזל שנמצא בתוכה. אותה תמצית בדרך כלל תהיה תמצית צמחים או תמצית עם טעם וריח מסויימים שגם כאן הסיגריה האלקטרונית נבדלת רבות מן הסיגריה הרגילה היות ובניגוד אליה היא אינה משאירה שובל עשן וריח רע אלא דווקא ריח יחסית נעים שלא יפריע לסובבים אותנו.

למי מתאימה סיגריה אלקטרונית חד פעמית?

שימוש בסיגריה אלקטרונית חד פעמית מתאים כמעט לכולם אך הוא בעיקר אידיאלי עבור מעשנים מזדמנים. לעיתים רבות מעשנים מזדמנים או מעשנים חברתיים שמעשנים מעט עם חברים או בפאבים לא מעוניינים להחזיק סיגריה אלקטרונית רגילה או חפיסת סיגריות ולכן יעדיפו את הפתרון של סיגריה אלקטרונית חד פעמית. זהו פתרון נוח שכן אין כל צורך לרכוש תמציות נוזל חדשות או להחזיק מלאי ולדאוג לתחזוקה של הסיגריה, שכן ברגע שהיא נגמרת משליכים אותה לאשפה ואם רוצים רוכשים חדשה.

 

מעבר לכך זהו פתרון זול מאוד עבור מעשנים מזדמנים שכן העלות של סיגריה אלקטרונית חד פעמית, שמקנה לנו בערך 300 שאיפות, נמוך מאוד ועקב מספר השאיפות הגבוה הוא שווה ערך למספר חפיסות סיגריות רגילות והוא זול משמעותית מרכישה של סיגריה אלקטרונית רגילה.

פאף בר לגמילה מעישון

מעבר לכך סיגריה אלקטרונית חד פעמית מתאימה גם עבור אנשים שמבקשים להפסיק לעשן סיגריות רגילות. אנשים רבים רוצים להיפטר מההרגל של עישון סיגריות אך לא מצליחים בכך, במיוחד בעיתות של לחץ או משבר, גם לא באמצעות עישון תחליפי טבק. אחד הפתרונות שמוכח בתור יעיל מאוד הוא עישון סיגריה אלקטרונית שכן פעולת העישון עדיין נמשכת אך בנפח נמוך יותר ונעשית שאיפה של רכיבים לא מזיקים בניגוד לסיגריות. על מנת לבדוק האם הפתרון של עישון סיגריה אלקטרונית יעיל עבור מעשנים הם יוכלו לרכוש בעלות מאוד נמוכה סיגריה אלקטרונית חד פעמית ולבחון האם זהו פתרון שיכול לסייע להם להפחית את כמות העישון היומית ואף להפסיקה לגמרי עם הזמן. המוצרים של פאף בר יוכלו לתת למעשנים אינדיקציה להבין האם זהו הפתרון האולטימטיבי עבורם.