ניירות גלגול

מציג 1–12 מתוך 42 תוצאות

ניירות גלגול
ניירות גלגול הם חלק מאבני היסוד הבסיסיות ביותר של עולם הגלגול המקצועי, בו אין יותר מדי אביזרי עישון או גלגול שתופסים את העין ואת הלב של מרבית הצרכנים. דווקא ניירות גלגול הם אולי אביזר הגלגול הכי נפוץ בעולם, וישנן לא רק רק חברות רבות שמתחרות בשוק העולמי הזה אלא  אינסוף מוצרים, דגמים, גדלים, אורכים, סוגים ומינים של ניירות גלגול שניתן למצוא בכל השוק העצום הזה.

אם אתם רוצים לדעת איזה סוג של ניירות גלגול יהיו הכי טובים עבורכם, כדאי שתבינו קודם כל שעצם ההגדרה של "הכי טוב" היא עניין אישי ופתוח לדיון בנושא הזה. כלומר, אתם מחפשים ניירות גלגול שיהיו אידיאליים עבורכם, ולא בהכרח דווקא מומלצים על ידי אנשים או אתרים מקצועיים אחרים שעוסקים בעולם התוכן של עישון, קנאביס, אידוי וכדומה. מה שיהיה הכי טוב בשבילכם, לא תמיד יהיה הכי טוב גם לאחרים.

ניירות גלגול של כלל החברות בדרך כלל מחולקים ל–3 גדלים עיקריים – Small, Medium ו- Large (או XL או קינגסייז ברוב החברות) ומכל גודל יש כמה סוגי רוחב ועובי של נייר. רוחב כלומר השטח כולל של הנייר וכמה מקום יש לשים עליו טבק, ועובי כלומר עובי הנייר עצמו (במיקרונים) וכמה חומר של נייר של על כל סנטימטר רבוע שלו. נייר יותר רחב ויותר דק יישרף מהר יותר ויאפשר לעשות ג'וינטים יותר עבים.
ניירות גלגול הם אמנם אביזר עישון פשוט ביותר, אם לא הפשוט ביותר שקיים בשוק, אבל מצד שני עדיין מדובר באביזר הנפוץ ביותר בענף. אין צרכן קנאביס או טבק שלא יצא לו בחייו לעשות שימוש אחד לפחות בסוג של ניירות גלגול כאלה או אחרים, ואם יש מוצר שהוא כה נפוץ ונעשה בו שימוש על ידי כולם, הוא בדרך כלל גם טוב ושימושי בהתאם. ניירות גלגול הם מוצר העישון הכי שימושי שיהיה לכם כנראה בערכת הגלגול שלכם, ועכשיו נשאר לכם רק לבחור מהמלאי הרחב שלנו ולהחליט.
איך יודעים איזה ניירות גלגול אתם הכי אוהבים? צריכים לעשות קצת ניסוי וטעייה כדי לבדוק מה הכי מתאים לטעם האישי שלכם. אם לא תנסו, איך תדעו?
אז אילו ניירות גלגול אתם הכי אוהבים?