מציג 1–12 מתוך 37 תוצאות

סיגריות אלקטרוניות – מה זה, ואיך זה עובד?

סיגריה אלקטרונית היא מכשיר איוד ייעודיי המתאים לאיוד נוזלים מבוססי גליצרין וחומרי טעם וריח, אשר מוכרים יותר בארה"ב תחת הכינוי הכללי 'מוצרי Vape' – מוצרים שאינם מיועדים לאידוי במכשיר וופורייזר אלא לאיוד, בתהליך דומה אך מעט שונה, שמתבצע רק בתוך סיגריה אלקטרונית ולא בתוך מכשירי איוד או איוד דומים שהנם בעלי מנגנון פעולה מאותו הסוג, זאת מכיוון שיש צורך במנגנון המיועד באופן מיטבי לחימום של נוזלי איוד ולא של חומרים נוזליים אחרים או חומר גלם צמחי, כפי שקיים במכשירים אחרים שמותאמים לצרכים אלו.

סיגריה אלקטרונית מופעלת על ידי גוף חימום גלילי מרכזי, המיועד לחמם את תא ההכלה של המכשיר – תא אשר לתוכו מזלפים או נוזלי האיוד או מלח הניקוטין שברצונו של הצרכן לאייד. לאחר סגירתו של תא האידוי, גוף החימום מעלה את הטמפרטורה הקיימת בו עד לרף תחתון של 180 מעלות צלסיוס (לרוב מגיע עד 220 מעלות צלסיוס ברף העליון) מה שגורם לנוזלים שזולפו לתוכו להתאדות ולשחרר את כל החומרים הקיימים בהם, בין היתר ניקוטין (אם קיים בנוזל) וחומרים אחרים בעלי נקודת רתיחה נמוכה יחסית, בתצורת סילון אדים המבוסס בעיקר על אדי מים המכילים אדים של חומרים פעילים.

בקטגוריה זה תוכלו למצוא כל דגם של סיגריה אלקטרונית שאתם רוצים, לבחור את הדגם שהכי אהבתם ולראות את כל הסוגים השונים של אביזרים נלווים לסיגריה אלקטרונית: