מציג 1–12 מתוך 15 תוצאות

אביזרים לאידוי ועישון שמן/דאב
אביזרים המשמשים לאידוי או לעישון של שמן/דאב הם חלק מהאביזרים הנמכרים ביותר בחנויות המתמחות בתחום, מכיוון שזהו אחד התחומים היחידים בהם האביזרים "הנלווים" הם למעשה אביזרי חובה לשימוש שלא ניתן לעשות בחומר (שמן/דאב) שימוש בלעדיהם. אביזרי שמן/דאב מתחלקים לשתי משפחות עיקריות: אביזרי אחסון שמן/דאב ואביזרי שימוש (אידוי או עישון שמן/דאב).
אביזרי אחסון שמן/דאב הם בדרך כלל פתרונות אחסון מיוחדים שעשויים מחומר ידידותי לתפקוד יחד עם שמן/דאב, שהוא לא חומר שרל לאחסן בכל קופסה רגילה, גם אם היא איכותית ואטומה. אביזרי אחסון שמן/דאב הם חיוניים ביותר ובלעדיהם כל שמן/דאב שיאוחסן באופן לא ראוי יתקלקל במהרה ויהיה לא שמיש, בעיקר לשימוש רפואי שמבוסס על השפעה אקטיבית וארוכת טווח שנובעת רק מחומר איכותי שנשמר כראוי. בקטגוריה זו נכנסות גם מחסניות שמן שנועדו למילוי מכשירים מסוימים שלא ניתן לעשות בהם שימוש חופשי ללא מחסנית מוגדרת מראש, כאשר זו יכולה להיות מחסנית שניתנת למילוי מחדש (מרבית המקרים) או מחסנית אטומה שצריך לרכוש כל פעם מחדש.
אביזרים איתם מתבצע אידוי או עישון שמן/דאב הם אביזרי צריכה שמוגדרים חובה ולא ניתן לעשות שימוש בשמן/דאב בלעדיהם באף תצורה אפקטיבית וראויה. באופן עקרוני אפשר לעשות שימוש לא נכון בכל מיני סוגים של שמן/דאב על ידי מריחה על ניירות גלגול למטרת עישון, אך מדובר כאמור בשימוש לא נכון ולא ראוי בחומר מבוסס שמן/דאב שגם פוגע באיכותו וגם הורס את חוויית העישון בצורה משמעותית. לכן, שימוש נכון באביזרי שמן/דאב הוא הדרך היחידה לצרוך את החומרים הפעילים שקיימים בו בצורה אפקטיבית ומהנה.
בואו להתרשם ממגוון של אביזרים לאידוי ועישון שמן/דאב של רשת 'iPuff' ולבחור את המוצרים שמתאימים בדיוק לצרכים שלכם.