מציג את כל 5 התוצאות

פילטר פחם אקטיטיוב Actitube

אחרי מאות שנים בהם גלגלנו קרטונים, התקדמנו לספוג וחשבנו שמיצינו את אפשרויות סינון הרעלים בסיגריה מגולגלת, מפתיעה אותנו חברת 'Actitube' עם מהפכה בתחום הפילטור. פילטר פחם, שנחשב כיום למסנן מספר אחת בעולם, מגיע אלינו מהמעבדות המובילות בגרמניה, שחוקרות את התחום מאז שנות התשעים המוקדמות. מקור הפילטר מתחום מיזוג האוויר, כשהתגלה כמסנן יעיל לשירות מסנני אוויר ומים בבתי חולים ובתעשיות לטובת ספיחת חומקים מזיקים וטיהור ריחות חזקים. בעולם הרפואה משמש פילטר הפחם להלבנת שיניים, טיפול במצבים של הרעלה ושורה של בעיות עיכול ואפילו מוכר כיעיל בתעשיית האנטי-אייג'ינג המשגשגת. עכשיו, בתעשיית מוצרי הפנאי, מגיע פילטר הפחם כדי לשנות את עולם העישון של טבק, קנאביס ושאר מוצרי פנאי דומים, ואתם צריכים להכיר את השינוי עוד לפני שהוא מתחיל.
מהיום אפשר ליהנות מיתרונות הפחם גם בעולם הגלגול. חברת Actitube מביאה לנו את הבשורה עם פילטר פחם שמוסיף בריאות לסיגריה המגולגלת ומגיע אלינו בגזרה המזכירה את פילטר הספוג הפופולרי. פילטר פחם עשוי מקרטון עמיד וחסין חום, שבתוכו מצויות מאות כדוריות פחם פעיל המוסדרות במעין מגדלים או צינוריות – מבנה הנדסי אופטימלי כדי לבצע סינון של חומרים מזיקים לכל אורך הפילטר ולנצל את היעילות המקסימלית של החומר הסופח הנמצא בפילטר. מדובר במהפכה של ממש! פילטר פחם הוא מוצר המצטיין בכושר ספיגה גבוה במיוחד, כאשר מאות כדוריות הפחם ישמחו לספוג עבורכם מאות רעלנים מזיקים בסיגריית טבק, ובמקביל לא לסנן או החומרים האורגניים הפעילים שאתם כן רוצים לצרוך מתוך צמחי המרפא שלכם.

יתרונות פילטר הפחם של אקטיטיוב – Actitube
פילטר פחם של 'אקטיטיוב' מגדיל לעשות ברמת הסינון, ואת ההבדל תרגישו כבר בשאיפה הראשונה, שתעניק לכם חוויה יותר חלקה של עישון ופליטה של עשן נעים, חלק ו"קל" יותר. יתרונות אלו מגיעים בגלל איכותה של פעולת הסינון, כאשר הפילטר וצינוריות הפחם שקיימות בו מסננים יחדיו חלק ניכר מהרעלים שנפלטים בזמן העישון בעקבות תהליך הבערה. בנוסף לכך, פילטר פחם מצטיין גם בחסכוניות, כאשר ניתן להשתמש בו בין 5-3 פעמים. בצורה זו תוכלו ליהנות מחסכון במרכיבי העישון, ואת פילטר פחם ניתן להשיג באריזות של 10 או 50 יחידות – רק זכרו שכל פילטר מספיק לכמה פעמים ולא לפעם אחת בודדות כמו ספוג או קרטון, ולכן ההשקעה בהחלט משתלמת.
בזכות פילטר פחם של אקטיטיוב, אתם נהנים מפחות רעלנים ויותר שאיפה של חומר פעיל לעומת שימוש בפילטר ספוג או פילטר קרטון, שאמנם מתפקד כפילטר מאולתר, אך לא ממש מסנן את החומרים המזיקים. אם נשווה את הביצועים לפילטר ספוג רגיל, נגלה שגם כאן ביצענו קפיצת ענק, שכן הספוג סופח כמות גבוהה ביותר של THC ופוגע בחוויית העישון, ונשארנו עם השורה התחתונה: פילטר פחם הוא מוצר הסינון הכי טוב שהכרתם, וכדאי לכם מאד להכניס אותו לערכת הגלגול הקבועה שלכם.
אקטיטיוב (ActiTube)