מציג 1–12 מתוך 15 תוצאות

תחליפי טבק – מגלגלים ולא סיגריות

תחליפי טבק הם חומרים מעובדים על בסיס צמחי-טבעי אשר עורבבו יחדיו לכדי תערובת (אושרה על ידי פורמולוטור תרופות צמחיות) המתאימה לעישון ומתן שאיפתי, לצרכי פנאי בלבד כיוון שאין לה השפעה רפואית מדידה וניכרת. תחליפי טבק הם מוצרים אשר עשויים מתערובת של צמחים רבים – בין היתר עלים של צמחים כמו תלתן, מרשמלו, פאפאיה ועלים רבים נוספים – שיוצרים יחד תערובת שניתן לשאוף את העשן שעולה ממנה מבלי חשש לקיום תחושת שריפה מוגזמת ולמעשה כמעט מבלי לחוש תחושת שריפה כלל, שלא כמו בעת עישון טבק שגורם כמעט תמיד לתחושת שריפה בגרון ובשאר רירית הפה החשופה לעשן.

תחליפי טבק נועדו בתור מקור אלטרנטיבי לצרכני טבק שמעוניינים לנסות להיגמל מהרגלי העישון שלהם או לחלופין לעבור לעשן חומר צמחי שלכאורה מזיק פחות, בעיקר כיוון שאין בו מרכיבים מעוררי התמכרות כמו למשל הניקוטין שקיים בטבק רגיל. בתוך תחליפי טבק אין לרוב ניקוטין ולרוב אין גם חומרים מלאכותיים אחרים שנוספו לתערובת לאחר הכנתה, ולכן מדובר למעשה באלטרנטיבה "נקייה" יותר לעישון של טבק רגיל. השימוש העיקרי של מוצרים מסוג זה הוא לעזור לעודד גמילה מעישון בכלל או גמילה מעישון טבק בפרט, אך לעיתים הם משמשים גם לערבוב עם צמחי מרפא שחזקים מדי לצריכה פרטנית בעישון.

בקטגוריה זו תוכלו למצוא תחליפי טבק מכל הסוגים, בכל הטעמים ומבית היוצר של כל החברות הגדולות ביותר שמשווקות תחליפי טבק בישראל ובעולם: