מכשירי אידוי/וופורייזר

מציג 1–12 מתוך 19 תוצאות

צורכים קנאביס רפואי ורוצים להכניס עוד קיק להילוך שלכם? סתם מחפשים דרך אלטרנטיבית לעישון שתעזור לכם לצרוך יותר השפעה מאותו חומר? הגיע הזמן לבחור וופורייזר, ולהכיר את דרך הצריכה החדשה שמשנה את עולם הקנאביס הרפואי בפרט ואת עולם צרכנות הפנאי שסובב אותו בכלל.
וופורייזר (Vaporizer) הוא מכשיר אידוי המשמש לאידוי של צמחי מרפא מסוגים שונים, או לחלופין כל סוג של תפרחת מיובשת וגרוסה לתצורת אבקה באופן חלקי. ישנם מכשירי וופורייזר שמתאימים גם לשימוש עם שמן ומסוגלים לאדות כל מיני סוגים שונים של נוזלים ושמני קנאביס או שמנים ארומטיים אחרים, וכמובן שישנם מכשירי וופורייזר באיכות הגבוהה ביותר שמתאימים גם לאידוי של תפרחת מיובשת וגרוסה וגם לאידוי של שמן. אז איך אפשר לדעת איזה וופורייזר באמת הכי טוב? בסופו של דבר, וופורייזר צריך להתאים בעיקר לצרכים של המשתמש, ולא משנה באיזה דרך הוא מתמודד עם אתגרים אחרים ולא רלוונטיים.

עיקרון הפעולה של וופורייזר דומה לזה של סיגריה אלקטרונית, והוא מבוסס על תא חימום אחד מרכזי דואג לחימום ולאידוי של החומר הצמחי או תמצית השמן של החומר הצמחי שנמצאים בו. את החומר הצמחי או תמצית השמן מכניסים לתוך "מחסנית" שקיימת בתוך כל מכשיר וופורייזר, והמחסנית מתחברת בחלקה את תא החימום ומאפשרת לחום להתפזר לאורכו ולרוחבו של החומר ששמתם בתוכה כדי לחמם אותו לטמפרטורה הרצויה ולאדות ממנו את כל החומרים הפעילים שקיימים בתוכו.
שימוש במכשיר וופורייזר אינו מזיק לבריאות כמו לדוגמא עישון של ג'וינט, מאחר ופעולתו של מכשיר וופורייזר אינה כוללת שום סוג של פעולת שריפה, חלקית או מלאה, ולפיכך גם לא גורמת לפליטה של עשן, מוצקי שריפה או פסולת רעילה שנוצרת עקב שריפה של חומר אורגני. בשונה מסיגריה או ג'וינט, מכשיר וופורייזר רק מחמם את החומר הצמחי, מוציא ממנו את כל החומרים הפעילים שאתם באמת צריכים, ומשאיר את השאר "לנוח" בלי להישרף או לפלוט עשן וחומרים מזיקים אחרים שיהרסו לכם את הטעם והבריאות.
וופורייזר לעישון קנאביס
כל היתרונות הללו הופכים את שיטת האידוי במכשיר וופורייזר לדרך הצריכה הטובה, הבריאה והנעימה ביותר לצריכת צמחי מרפא ובעיקר צריכת קנאביס רפואי. אידוי במכשיר וופורייזר יוצר חוויית צריכה מלאה יותר בטעם, ריח ונוכחות של חומרים פעילים חיוניים שנדרש לצרוך מתוך קנאביס רפואי (קנאבינואידים) ולכן הוא עדיף בהרבה בהיבט זה על צריכה מסורתית בעישון של ג'וינט, באנג מקטרת וכדומה.
למעשה, אידוי קנאביס במכשיר וופורייזר מעניק לא רק טעם וארומה עשירים אלא גם כמות גדולה יותר של חומרים פעילים שנספגים בגוף בתצורה אידיאלית לספיחה ופירוק בתוך מחזור הדם. כלומר, השפעה של מכשיר וופורייזר היא לא רק נעימה יותר לצרכן אלא גם יעילה יותר הלכה למעשה בהיבט הרפואי: ההשפעה חזקה יותר ונמשכת לאורך זמן רב יותר, מבלי לגרום לתופעות לוואי נוספות או שינוי בהשפעה הכללית – מה שדומה להעלאה במינון, מבלי להעלות בפועל את המינון הכללי של החומר הנצרך.
מסיבות אלו מרבית הרופאים המומחים שממליצים למטופלים על צריכת קנאביס רפואי בתור טיפול אפקטיבי, ימליצו בדרך כלל על צריכת קנאביס באמצעות וופורייזר ולא בדרך אחרת. לעיתים ימליץ רופא על ניסיון צריכה גם באמצעות שמן קנאביס, כדי לכסות את כל היסודות הטיפוליים ולאפשר למטופל לבחור בעצמו את שיטת הצריכה העדיפה עליו, אך גם במקרה כזה תהיה המלצה נוספת על ניסיון של אידוי קנאביס במכשיר וופורייזר.
וופורייזר מומלץ – מה צריך לחפש?
מי שמחפש לרכוש לעצמו וופורייזר מומלץ צריך ללכת לפי קו מנחה אחד ברור: יש המון (הרבה יותר מדי) יצרנים של מכשירי וופורייזרים שונים ומשונים מכל הסוגים, המינים והגדלים, ומי שרוצה לבחור במכשיר איכותי שיהיה שווה את המחיר ולא יעשה בעיות צריך ללכת על בטוח ולבחור באחד המכשירים המובילים של היצרניות הגדולות בשוק העולמי.
בקטגוריית המכשירים הבטוחים והמוצלחים תמצאו בדרך "מכשירי דגל" של החברות הגדולות כמו 'וולקן' או 'Storz and Bickle' שידועות במכשירים האיכותיים שלהן כמו למשל ה-'Mighty' או ה-'Da Vinci IQ', וכמעט לכל מכשיר כזה תוכלו למצוא דגם משנה אחד לפחות שיציע את מרבית הביצועים במחיר מעט נמוך יותר. אז, לפני שאתם מחליטים איזה וופורייזר מומלץ יהיה המכשיר החדש שלכם.