הכל

מציג 1–12 מתוך 183 תוצאות

וופורייזר, סיגריה אלקטרונית, נוזלים לסיגריות אלקטרוניות, אביזרי עישון, מוצרים נלווים לשולחן הגלגול שלכם – הכל במקום אחד אצלנו ב-IPUFF
מי שאוהב לעשן, ולא משנה אם מדובר עישון סטנדרטי של טבק או בשימוש מתקדם בשלל צמחי מרפא כמו קנאביס רפואי, יודע שעישון הוא עולם ומלואו שיש לו הרבה ענפים, סוגים ומוצרים נלווים רלוונטיים שיכולים להפוך את החוויה להרבה יותר כיפית ופרודקטיבית, שלא לדבר על צבעונית ומגניבה. בשביל לעשות לכם בדיוק את זה, לנו יש את כל מה שאתם צריכים במקום אחד, כולל כל אביזרי עישון, מוצרי עישון או מכשיר עישון ואידוי שתצטרכו.
וופורייזר או סיגריה אלקטרונית הם מבין מכשירי האידוי המבוקשים והנמכרים ביותר בעולם, המשמשים שניהם כתחליף אקטיבי, מצוין ונושא תוצאות לעישון רגיל. שימוש במכשיר וופורייזר או אידוי דרך סיגריה אלקטרונית הנה פעולה שדומה מספיק לפעולה של עישון כדי לספק את הצורך בקרב המעשן, בלי לנסות כל מיני תרגילים או תחליפים אחרים של עישון שאינם מספקים דיו כדי להתחבר אליהם, בעוד הפעולה עצמה אינה נושאת תוצאות בריאותיות שליליות בדומה לעישון רגיל – זאת מכיוון שמדובר באידוי ולא בעישון כלל.

אידוי זה אנחנו, ולכן תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב מאד של מכשירי סיגריה אלקטרונית מכל הסוגים והדגמים הכי מבוקשים בשוק, מגוון אדיר של נוזלים לסיגריות אלקטרוניות בכל הטעמים שאפילו לא ידעתם שיש בישראל, מכשירי וופורייזר מותאמים לאידוי תרפחת יבשה וגרוסה או שמנים מסוגים שונים, ושאר מוצרי אידוי שיעשו לכם אדים של אושר.
מחוץ לתחום האידוי אנו עוסקים גם במגוון רחב של מוצרי עישון, אביזרי עישון מלווים ושלל מוצרים שיעשו לכם שמח בפינת הגלגול האישית שלכם. תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של משקלים אוטומטיים מדויקים (דיוק ברמת 0.01 גרם), נרתיקי טבק וערכות גלגול ניידות, צנצנות אחסון איכותיות של המותגים המובילים בשוק, גריינדרים ממגוון סוגים שחלקם מיובאים לישראל באופן בלעדי, ועוד מגוון רחב של אביזרי עישון נלווים. הכל, במחירים הכי טובים בישראל ולרוב בהסכמי ייבוא בלעדיים ומיוחדים ששווה לכם לבדוק.
סיגריות אלקטרוניות, מכשירי וופורייזר ושלל אביזרי עישון – אצלנו ברשת IPuff