ג'י פן אליט (G-Pen Elite) – וופורייזר נייד

וופורייזר מומלץ | סיגריה אלקטרונית מומלצת | מוצרי עישון

מכשיר אידוי 'ג'י פן אליט' הוא וופורייזר נייד המשמש לאידוי צמח יבש בלבד ואינו מתאים לאידוי שמנים ומיצויים. וופורייזר זה מיוצר על ידי חברת 'Grenco Science' – חברה המייצרת ומשווקת מכשירי אידוי ניידים מארה"ב לאירופה וישראל. מכשיר אידוי 'ג'י פן אליט' הוא וופורייזר בעל חיי סוללה ארוכים מהממוצע עבור מכשירי אידוי ניידים, והוא המכשיר הקטן וקל המשקל ביותר בסדרת הוופורייזרים הניידים של החברה.

המכשיר עושה שימוש במנגנון פעולה ייחודי שאינו תואם את הסטנדרט של מכשירי אידוי ניידים אחרים: במקום גוף חימום גלילי מוארך, המכשיר עושה שימוש בגוף חימום עגול שעוטף את תא האידוי הקרמי כולו ב-360 מעלות ומאפשר חימום בטמפרטורה אחידה. לתוך תא האידוי מכניס המשתמש את החומר הצמחי שמיועד לאידוי, ובתוך התא עובר החומר תהליך חימום שם הוא מבוקר עד לטמפרטורה גבוהה של כ-200 מעלות צלסיוס – טמפרטורה בה החומרים הצמחיים מתחילים להתאדות בתוכו מבלי לעורר היווצרות של עשן או תחילה של תהליך בערה שיוצר חומרים מזיקים. בתהליך זה, מאפשר וופורייזר 'ג'י פן אליט' אידוי של חומרים צמחיים בלבד, ללא עשן או חומרים כבדים שמוכלים בתוכו.

המבנה החיצוני שמורכב על מערכת האידוי של מכשיר 'ג'י פן אליט' עשוי פלסטיק פולימרי ומצופה בחומרי איטום תעשייתיים על בסיס קרמי, שהופכים אותו לעמיד לחום. הציפוי החיצוני הקשיח של המכשיר עוטף בתוכו מערכת אידוי פנימית שעשויה מתא אידוי קרמי עגול ממנו יוצאת צנרת זכוכית וקרמיקה (זירקוניה) שמובילה את האדים היוצאים מהחומר הצמחי אל פיית המכשיר, שהיא נקודת היציאה שלהם מגוף המכשיר אל פיו של השתמש. מערכת פנימית זו מבודדת כולה בעזרת ציפוי קרמי פנימי מחומר הנקרא זירקוניה – חומר קרמי מוליך חום ועמיד, שתפקידו לשמור על המערכת בתוך המכשיר בטמפרטורה אחידה שמתחלקת באופן שווה לכל חלקי גוף המכשיר שחשופים לחום הפנימי שיוצא מגוף החימום. תא האידוי של מכשיר ה'ג'י פן אליט' נמצא באמצע המכשיר מתחת למכסה העליון, ובחלקו הקדמי התחתון ישנה תצוגת נורות לד אופיינית למכשירי אידוי ניידים, המאפשרת חיווי של יכולות המכשיר השונות כמו רמת הסוללה וטמפרטורת האידוי הנוכחית.

חלקו הפנימי של מכשיר 'ג'י פן אליט' מצופה כולו בחומר הנקרא זירקוניה. ציפוי מגן שנועד לספק הגנה לרכיבי המערכת הפנימיים וכן לשכבה הפנימית של הציפוי החיצוני, מפני סילון האדים המופקים מתא האידוי. כמו כן, הציפוי מספק לאדים עצמם נתיב עמיד שלא יפגע במורכבותם הכימית, טעמם או ריחם, ויביא אותם בשלמותם לנקודת היציאה מהמכשיר.

מילוי המכשיר בתערובת עשבית יבשה וגרוסה מתבצע על ידי הסדרת מכסה תא החימום, הכנסת החומר הצמחי אל תוך תא האידוי והחזרת המכסה למקומו. לאחר מילוי המכשיר, הפעלתו מתבצעת לחיצה מהירה ונשנית (5 לחיצות מהירות) על כפתור ההפעלה הראשי. לאחר שהמכשיר דלוק, לחיצה נוספת תבצע השהייה בחימום שלו ותשאיר אותו על מצב 'סטנד ביי' ולחיצה אחת נוספת תשיב אותו להתחמם. 5 לחיצות נוספות משמשות כדי לכבות אותו.

מכשיר 'ג'י פן אליט' הוא מכשיר וופורייזר נייד ולא נייח, והוא לא דורש חיבור לחשמל אלא לצורך טעינת הסוללה שלו – סוללה המכילה עד 2 שעות הפעלה רציפה או 12 שעות של פעילות חלקית בהיקף מצומצם. המכשיר נטען באמצעות חיבור MICRO USB כך שניתן לטעון אותו בכל מקום.

אורך תקופת אחריות היצרן על מכשירי 'ג'י פן אליט' עומדת בממוצע על כשנה עד שנתיים והיא תלויה במשווק המורשה או ביצרן ממנו נקנה המוצר.

מפרט טכני – וופורייזר ג'י פן אליט (G-Pen Elite)

 • מידות 11.5 ס"מ / 4 ס"מ
 • זמן חימום מלא בשניות: 30 שניות לתחילת פעילות
 • זמן טעינה מלאה בדקות: 90 דקות טעינה רצופה
 • קיבולת תא האידוי: 0.75 גרם של חומר צמחי
 • טמפרטורה מקסימלית: 220 מעלות צלסיוס משקל המכשיר: 220 גרם
 • משקל המכשיר: 220 גרם

ערכה בסיסית של G-Pen Elite – מה בפנים?

הערכה הבסיסית המשווקת עם וופורייזר G-Pen Elite כוללת את האלמנטים הבאים:

 • מכשיר אידוי G-Pen Elite
 • גריינדר כרטיס
 • מטען וכבל USB לטעינת המכשיר
 • מקל לערבוב תערובת בתא האידוי
 • מברשת לניקוי תא האידוי