איזה סוגי אביזרים קיימים לוופורייזר?

וופורייזר מומלץ | סיגריה אלקטרונית מומלצת | מוצרי עישון

מכשיר וופורייזר (מאדה) הוא מכשיר המכיל מספר מערכות מכניות וחשמליות המשולבות זו בזו לצורך פעילותו – חימום חומר צמחי או מיצוי המופק מחומר צמחי, לצורך אידוי החומרים הצמחיים הקיימים בתוכו בטמפרטורה של כ-220 מעלות צלסיוס.

המערכות הקיימות במכשיר וופורייזר כוללות רכיבים רגישים שצריך לתחזק או להחליף בצורה קבועה, ולכן קיימים מספר אביזרים לוופורייזר שנלווים אל המכשיר עצמו, בערכה הנמכרת מראש ללקוח ביחד עם המכשיר או בנפרד.

אביזרים למכשיר וופורייזר

להלן מידע אודות אביזרים לוופורייזר שניתן לרכוש ביחד או בנפרד מהמכשיר עצמו:

1. כלי ניקוי לתא האידוי

כלים המשמשים לניקוי כללי של גוף המכשיר ובעיקר של הנקודות הרגישות ביותר ללכלוך בתוכו – תא האידוי ושאר סדקים וחרכים בגוף המכשיר בהם עלול להצטבר לכלוך. כלי ניקוי הם אביזרי תחזוקה חיוניים, ובדרך כלל הם יהיו כלים דמויי מברשת זעירה בעלת שערות או קוצים רכים.

2. גומיות איטום

גומיות המשמשות לאיטום מעברי האוויר הן מוצר שנמצא בשימוש במגוון רחב של מכשירי וופורייזרים של יצרנים שונים. הגומיות הללו מתכלות ויש להחליף אותן באופן קבוע, כדי לשמור על תקינות המכשיר ועל התעבות תקינה של סילון האדים ללא איבוד של לחץ ואיטום.

3. פיה חלופית / מוארכת / צינורית

ישנם מכשירי וופורייזר המאפשרים החלפה של פיית המכשיר המקורית. את הפיה המקורית ניתן להחליף לפיה דומה (החלפה תקופתית), פיה מוארכת או פיה צינורית המאפשרת גישה נוחה יותר למכשיר גם כשהוא עומד מחוץ להישג ידו של המשתמש.

4. רשתות סינון

רשתות סינון שנועדו להגן על תא האידוי וחרכים אחרים במכשיר מכניסת פסולת מתוך תא האידוי או מחוץ לגוף המכשיר.

5. סוללה פנימית שניתנת להחלפה

מכשירי וופורייזר מסוימים מאפשרים החלפה של הסוללה המקורית שמגיעה עם המכשיר. אפשרות זה מקנה לצרכן יכולת לצבור מספר סוללות טעונות ולהשתמש במכשיר ברצף למשך פרק זמן ארוך מזה המתאפשר עם סוללה בודדת.

6. גוף חימום קרמי חלופי

וופורייזרים מסוימים מאפשרים החלפה של גוף החימום הקרמי המקורי שמגיע עם המכשיר, במטרה למנוע מצב בו המכשיר כולו אינו עובד בגלל גוף החימום בלבד.

7. אביזרי התאמה לתא המילוי

אביזרים דמויי תבנית העשויים לרוב מתכת או פלסטיק קשיח ועמיד לחום. אביזרים אלו מיועדים להגדיל או להקטין את תא האידוי המקורי של המכשיר, במידה ותצורת ההרכבה המקורית של המכשיר מאפשרת זאת. ישנם מכשירים המאפשרים שימוש באמצעים להרחבה או להקטנה של תא האידוי במטרה להשתמש בכמויות גדולות או קטנות יותר של חומר צמחי.

בין האביזרים להתאמת תא המילוי, ישנם אביזרים שהופכים מכשיר למתאים לשימוש עם תמציות ושמנים, שמתאימים לשימוש במכשירים ייעודים המאפשרים את ההמרה.

8. כפסולות למילוי שמנים ומיצויים

מכשירי וופורייזר מסוימים מאפשרים שימוש בלעדי רק בקפסולות מסוימות, בהם ניתן למלא מראש מיצוי המיועד לאידוי – שיטת פעילות זהה לזו של סיגריה אלקטרונית. קפסולות אלה מיועדות לשימוש תקופתי בלבד ויש להחליף אותן לאחר כל מספר שימושים כדי לנמוע מהן להתכלות ולפלוט חומרים שעלולים להזיק לבריאות.

9. יחידת קירור חלופית

מכשירי אידוי מסוימים מאפשרים החלפה של יחידת הקירור המקורית שמגיעה עם המכשיר, במטרה למנוע מצב בו המכשיר מתקלקל וזקוק לתיקון במעבדה עקב התחממות יתר.

10. מטענים וכבלים חלופיים לטעינה

מכשיר וופורייזר נייד שלא מאפשר פירוק של הסוללה, לא יכול לעבוד ללא הטענה של הסוללה המקורית שלו. מסיבה זו, נמכרים מטענים וכבלים לטעינה (USB) המיועדים לכל סוגי המכשירים.

11. אביזרי אחסון

קיים מגוון רחב של אביזרי אחסון ייעודיים המתאימים למכשירי אידוי, סוללות, קפסולות נוזל ושאר אביזרים נלווים שצריכים להיות בצמוד למכשיר האידוי.

12. אביזרי חיבור וקיבוע

ישנם אביזרים ייעודים לחיבור וקיבוע מכשיר אידוי למחזיק מפתחות, לוח מחוונים ברכב ושאר תצורות ייעודיות לקיבוע של מכשירי אידוי מסוימים המאפשרים אותן.

13. משפכי מילוי ואביזרי הטענה

אביזרים המשמשים להטענה ומילוי של מכשיר האידוי בחומר הייעודי לאידוי – חומר צמחי יבש או מיצוי המופק מחומר צמחי. אביזרים אלו מיועדים להקל על תהליך ההטענה, או לאפשר אותו, במקרים בהם הוא לא אפשרי באמצעי אחר בגלל גודל המכשיר.

כתיבת תגובה