יתרונות של שמן סיבידי CBD

וופורייזר מומלץ | סיגריה אלקטרונית מומלצת | מוצרי עישון

מרבית המעשנים מכירים את הקנאביס בצורת תפרחת: ענף ירוק ורייחני, שבמקרה הכי יצירתי יכול להגיע גם כמשחת חשיש לא ממש מכובדת. אבל ההתקדמות של המחקר הרפואי, הגידול בשימוש בקנאביס רפואי באמצעות אידוי ולא בבערה, הפך את שמן קנאביס למוצר נחשק ומבוקר בכל קצוות תבל. 

יתרונות שמן קנאביס

שמן קנאביס מכיל מיצוי של הצמח ולכן מכיל חומרים פעילים בכמויות גדולות יותר, הנלקחים מהתפרחת בעיקר. כך שכמה טיפות של נוזל או מוצק מרוכז במיוחד ישפיעו עליכם הרבה יותר מזר של תפרחות. המיצויים מאפשרים צריכה מרוכזת של החומר הפעיל בקנאביס והוכחו גם כבעלי השפעה רפואית ופסיכו-אקטיבית גבוהה יותר, מאשר צריכה של תפרחת טבעית. כמעשנים תרגישו זאת בהשפעה חזקה וחדה יותר מהקנאביס ובטוח תשימו לי כי גם הטי, הריח והארומה השתנו בגלל שיטות הזיקוק השונות. 

מיצויים אחרים המופקים מקנאביס

להלן שני סוגי מיצויים אחרים המופקים מקנאביס:

מיצוי שמן co2 – שמן קנאביס שיוצר בתנאי מעבדה, כחלק מהמחקר המקיף של הקנאביס הרפואי. בדומה לחשיש, מופק מפרחי קנאביס באמצעות שימוש בגז ממס. אך כאן התוצא הסופי לא יהיה מוצק אלא נוזלי.

מיצוי Approved Pharmaceutical Ingredient API – מעניק את דרגת הזיקוק הגבוהה ביותר של מעלן 96.7% מהחומר. הוא פותח כחלק מהניסיון לפתח קנאביס שיזכה לאישור לגאלי על ידי ה-FDA. מדובר במיצוי כמעט טהור של קנבינואיד בודד הניתן לייצור רק בתנאים מעבדה קפדניים במערכת סטרילית.