מה זה וופורייזר לאידוי שמנים?

וופורייזר מומלץ | סיגריה אלקטרונית מומלצת | מוצרי עישון

וופורייזר הוא מכשיר אידוי השימוש העיקרי בו הוא לצורך חימום מבוקר של חומר צמחי בתוך תא חימום קרמי אטום, במטרה לעודד אידוי חומרים פעילים מתוך החומר הצמחי המתחמם – אדים שאחר כך ניתן לשאוב דרך פיית המכשיר. מכשיר וופורייזר עושה שימוש בגוף חימום פשוט לאידוי חומר צמחי, בתהליך שכולל את הכנסת החומר הצמחי לתא האידוי, קביעת טמפרטורה שהנה גבוהה מספיק כדי לעודד אידוי חומרים אך לא מסוגלת לשרוף את החומר הצמחי או לגרום להיווצרות של עשן המכיל חומרים מזיקים, סגירה של תא האידוי וחימום רציף של החומר הצמחי בתוכו עד להגעה לפליטת אדים הניתנים לשאיפה, בהם עושה שימוש בצרכן.

מכשיר וופורייזר לאידוי שמנים הוא מוצר צריכה ייעודי בו נעשה שימוש מכוון לטיפול במוצרי קנאביס רפואי המיועדים לצריכה בתהליך אידוי. וופורייזר לאידוי שמנים הוא מכשיר וופורייזר תקני שעבר התאמה לאידוי נוזלים באמצעות החלפה של תא החימום שלו לתא שיכול להכיל תמצית נוזלית מבוססת גז אורני או אלכוהול, ולא רק תפרחת גרוסה מוצקה כמו מכשיר וופורייזר רגיל. וופורייזר לאידוי שמנים יהיה זהה למכשיר וופורייזר רגיל, מלבד ההיבט הייחודי של מיכל חימום המתאים להכלת נוזלים, ומספר התאמות-שמנה בהיבט המכני שסובב את תא האידוי.

מבחינת מאפיינים טכניים, תא האידוי של וופורייזר לאידוי שמנים יהיה אטום יותר מזה של וופורייזר רגיל בשל יכולתו להכיל בתוכו נוזלים שאינם סמיכים. מנגנון החימום שאחראי על חימום תא האידוי ועל תהליכי בקרת החום שמצטבר בתוכו, אינו שונה בין מכשיר וופורייזר רגיל למכשיר המותאם לאידוי שמנים, אם כי בדגמים המיועדים לאידוי שמנים הטמפרטורה המקסימלית אליה מגיע המכשיר היא גבוהה יותר.

בכך למעשה, וופורייזר לאידוי שמנים הוא גרסה אחרת של מכשיר וופורייזר רגיל שהנה בעלת אפשרות נוספות לאידוי שמנים. עם זאת, ישנם מכשירי וופורייזר לאידוי שמנים שאינם מתאימים לאידוי תפרחת וכך גם מכשירי וופורייזר המיועדים לאידוי תפרחת בלבד ואינם מתאימים לאידוי שמנים ומיצויים. לכם, נהוג להתייחס למכשירים אלו כאל מכשירים נבדלים זה מזה, כאשר הסטנדרט שמאחד אותם הוא מכשיר וופורייזר לאידוי שמנים, שמתאים לרוב גם לאידוי תפרחת.

מה מאפיין וופורייזר לאידוי שמנים?

המאפיין העיקרי של וופורייזר לאידוי שמנים ומיצויים הוא היכולת שלו להגיע לטמפרטורה מקסימלית גבוהה יותר מזו אליה מסוגל להגיע וופורייזר המיועד לאידוי תפרחת בלבד. בטמפרטורה גבוהה יותר, אידוי החומרים הפעילים מתוך מוצרי הקנאביס הרפואי ומכל מוצר צמחי אחר, הוא יעיל יותר על פי היבטים פרמקוקינטיים שרלוונטיים לטיפול בקנאביס רפואי.

מאפיין מהותי נוסף שמבדיל וופורייזר לאידוי תפרחת ממכשיר וופורייזר לאידוי שמנים הוא חיי הסוללה שלהם, שמשתנים באופן לא מבוטל בין דגם אחד למשהנו. בעוד מכשיר המתאים לאידוי תפרחת עושה שימוש אינטנסיבי יותר בסוללה, כדי להצליח לחמם את תא האידוי באפקטיביות גבוהה יותר, וופורייזר המתאים לאידוי שמנים בלבד עושה שימוש חסכוני יותר בסוללה ומחמם חלל קרמי קטן יותר, ולכן יש לו חיי סוללה ארוכים יותר.

הבדל אחרון בין שני סוגי הוופורייזרים הללו טמון ביכולתם לאדות את כל תכולת תא האידוי שלהם בצורה אפקטיבית שמביאה לתפוקה גבוהה של חומרים פעילים, בלי צורך לערבב אותה בין אידוי לאידוי. וופורייזר לאידוי תפרחת אינו מסוגל לאדות את כל התפרחת באופן אפקטיבי בניסיון אחד, ונדרש ערבוב של החומר הצמחי בתא האידוי לפני ניסיון שני ושלישי. במכשיר וופורייזר לאידוי שמנים, כל התמצית הנוזלית עוברת אידוי אחיד ורציף עד לסיומה, מבלי צורך לערבב את תכולת תא האידוי או לשקשק ולנער את המכשיר עצמו.

כתיבת תגובה