איימאג פלוס (IMAG Plus) – וופורייזר נייד

מכשיר האידוי 'איימאג פלוס' הוא מכשיר וופורייזר נייד המיועד לאידוי חומר גלם צמחי (לא קיימת תאימות לאידוי מיצויים) אשר מיוצר באירופה על ידי חברת 'IMAG' ומשווק לארה"ב וישראל. מכשיר האידוי 'איימאג פלוס' הוא וופורייזר מוארך אשר נחשב לגדול יחסית בהשוואה לממוצע, למרות שמשקלו לא גבוה מהממוצע בקטגוריה, בעוד חיי הסוללה ועוצמת הסוללה שלו הם ממוצעים.

וופורייזר 'איימאג פלוס' פועל על ידי גוף חימום מרכזי מוארך בצורת גלילי עם נקודת הזנה בודדה – גוף חימום אשר תפקידו לחמם את כל שטחו של תא האידוי ולהפיק מהחומר הצמחי בתוכו סילון של אדים. אל תא האידוי מכניסים את החומר הצמחי ובתוכו הוא עובר תהליך מבוקר של חימום בטמפרטורה גבוהה של כ-220 מעלות צלסיוס – תהליך של חימום אשר במהלכו לא נוצרת בעירה ולא נפלט עשן אלא רק מתקיים אידוי עקבי ורציף של מים וחומרים צמחיים מתוך החומר הצמחי הקמל. בתהליך אידוי מבוקר זה מאפשר וופורייזר 'איימאג פלוס' אידוי של חומרים צמחיים בלבד, ללא עשן או חומרים מזיקים שעשויים להיות קיימים בתוכו.

מכשיר אידוי 'איימאג פלוס' בנוי ומורכב לפי כל התקנים האירופאיים הנוגעים לייצור מוצרים המיועדים לשימוש ארוך טווח ועמידות בחום, ובהתאם לתקנים אלו, מעטה הציפוי החיצוני של המכשיר עשוי פלסטיק קשיח אשר בעצמו מצופה בשכבה נוספת של חומרי איטום תעשייתיים על בסיס קרמי – ציפוי המיועד למנוע חימום של חלקו החיצוני של המכשיר. מעטה ההגנה של המכשיר שומר על חלקו הפנימי בו קיימת מערכת אידוי חומר צמחי, אשר מורכבת מתא אידוי וצנרת היקפית דרכה יוצאים האדים מתא האידוי אל פיו של המשתמש. המערכות הפנימיות ושאר החלקים במכשיר האידוי 'איימאג פלוס' מצופים כולם בציפוי קרמי מגן המסייע לשמור על אחידות הטמפרטורה וחלוקתה השווה לאורכו ולרוחבו של תא האידוי. תא המילוי הקרמי של מכשיר 'איימאג פלוס' אליו מוכנס חומר הגלם הצמחי נמצא בחלקו התחתון, כאשר בחלקו הקדמי התחתון לא קיימת תצוגת נורות לד המאפיינת מכשירי וופורייזרים ניידים.

צידו הפנימי של מכשיר 'איימאג פלוס' שמורכב בהתאם לתקן האירופי, וכך גם כל מערכת אידוי החומרים שקיימת בפנים המכשיר, מצופים ומרוחים במספר שכבות של חומר ציפוי קרמי תעשייתי – סוג ציפוי אשר מיועד כדי לספק לסילון האדים המופק מתא האידוי "נתיב תעבורה" בטוח בו האדים לא יעברו בסמיכות יתרה לחומר זר ומגיב אשר עלול לפגוע במורכבותם הכימית, טעמם או ריחם. ציפוי פנימי זה עמיד לטמפרטורה גבוהה במיוחד וכן עמיד לשימוש ממושך לטווח הארוך.

הכנסה של חומר גלם צמחי גרוס למכשיר 'איימאג פלוס' מתבצעת על ידי הסדרת מכסה תא החימום, הכנסה של חומר הגלם הגרוס אל תוך תא האידוי והחזרת המכסה למקומו. לאחר מילוי המכשיר, הפעלתו מתבצעת על ידי לחיצה מהירה ונשנית (5 לחיצות מהירות) על כפתור ההפעלה הראשי תוך כדי שאיפה ארוכה מהמכשיר. לאחר שהמכשיר דלוק, 5 לחיצות נוספות משמשות כדי לכבות אותו.

מכשיר 'איימאג פלוס' הוא מכשיר וופורייזר נייד ולא נייח, ולכן הוא אינו דורש חיבור ישיר לחשמל לצורך פעילות שוטפת, אלא לצורך טעינת הסוללה שלו – סוללה המכילה עד 2 שעות הפעלה רציפה או 10 שעות של פעילות חלקית בהיקף מצומצם. המכשיר נטען באמצעות חיבור MICRO USB כך שניתן לטעון אותו בכל מקום.

אורך תקופת אחריות היצרן על מכשירי 'איימאג פלוס' עומדת בממוצע על כשנה עד שנתיים והיא תלויה במשווק המורשה או ביצרן ממנו נקנה המוצר.

מפרט טכני – וופורייזר פוקוסוייפ פרו (IMAG Plus)

מידות המכשיר: 18.8 ס"מ / 2 ס"מ

משקל המכשיר: 200 גרם

זמן חימום מלא בשניות: 60 שניות לתחילת פעילות

קיבולת תא האידוי: 0.25 גרם של חומר צמחי בלבד

זמן טעינה מלאה בדקות: 120 דקות טעינה רצופה

טמפרטורה מקסימלית: 230 מעלות צלסיוס

מה יש בערכה של IMAG Plus?

הערכה הבסיסית אשר משווקת עם מכשיר וופורייזר IMAG Plus כוללת את האלמנטים הבאים:

1 x מכשיר אידוי IMAG Plus
1 x מדריך למשתמש במספר שפות
1 x כלי ערבוב
1 x מברשת ניקוי
1 x פינצטה
1 x פיית סיליקון רזרבית
1 x מטען וכבל USB לטעינת המכשיר